Volvo Group Real Estate

Volvo Group Real Estate

Misją Volvo Group Real Estate jest zapewnianie obiektów komercyjnych, optymalizowanie synergii i wysokiej standaryzacji w odniesieniu do wszystkich nieruchomości i usług zarządzania obiektami w ramach Volvo Group i na warunkach rynkowych.

Skontaktuj się z Zarządem Real Estate

Magnus Koch
Vice President GBS - Real Estate
Telefon: +46-31-3223825
E-mail:Magnus.Koch@volvo.com

 

 

Matt Connolly
VP Western Europe Division
Lokalizacja: WARWIC
Telefon: +44-1926-414585
E-mail: matt.connolly@volvo.com

 

Victor Bertilson
Vice President and Head of Property Planning and Master Plans
Lokalizacja: ARCE4
Telefon: +46-31-3233025
E-mail: victor.bertilson@volvo.com 

Nastja Ticic
Executive Assistant
Lokalizacja: ARCE4
Telefon: +46-31-3236391
E-mail: nastja.ticic@volvo.com

 

Jan Kniha
Vice President East Europe Division
Telefon: +420-602-728538
E-mail: jan.kniha@volvo.com

 

 

Hans Norrgård
VP Property & Facility Management
Lokalizacja: ARCE4
Telefon: +46-31-3227394
E-mail: hans.norrgard@volvo.com 

Ola Hansson
Vice President Nordic Division
Lokalizacja: ARCE4
Telefon +46-31-3234447
E-mail: ola.hansson@volvo.com

 

Christian Liljeblad
VP Americas Division Real Estate Services
Lokalizacja: CC1 -22
Telefon: +1-336-3933959
E-mail: christian.liljeblad@volvo.com

 

Ken Minohara
VP of Asia Pacific for RE Services
Telefon: +81-48-7812498
E-mail: ken.minohara@volvo.com