Historia i kamienie milowe prac badawczo-rozwojowych

Zapoznaj się z naszą historią

Historia i kamienie milowe prac badawczo-rozwojowych

Od roku 1927 firma Volvo wyrosła z małego lokalnego przedsiębiorstwa na czołowego dostawcę rozwiązań transportu komercyjnego, który oferuje samochody ciężarowe, autobusy, maszyny budowlane oraz układy napędowe do zastosowań morskich i przemysłowych.

Z Hisingen w świat

Z Hisingen w świat

Volvo Group zatrudniająca 100 000 pracowników na całym świecie, mająca zakłady produkcyjne w 18 krajach, obecna na 190 rynkach i sprzedająca rocznie blisko 300 000 urządzeń, stała się jednym z największych na świecie producentów pojazdów komercyjnych. Ta pełna przygód podróż zaczęła się w 1927 roku. Zapoczątkowali ją nasi ojcowie założyciele Assar Gabrielsson i Gustaf Larsson.

Z Hisingen w świat
Kamienie milowe prac badawczo-rozwojowych

Kamienie milowe prac badawczo-rozwojowych

Volvo Group bazuje na 90 latach historii zdefiniowanej innowacyjność opartą na wartościach. Nasze przywiązanie do jakości i bezpieczeństwa ma korzenie w wizjonerskim podejściu ojców założycieli, Assara Gabrielssona i Gustafa Larsona, oraz ich postanowieniu produkowania bezpiecznych pojazdów wysokiej jakości.

Kamienie milowe prac badawczo-rozwojowych

Volvo Ocean Race – osiąganie granic możliwości przez 20 lat

Regaty Volvo Ocean Race są znakomitym środkiem do budowania relacji z klientami, wzmacniania marki Volvo i prezentowania firmy i jej produktów odbiorcom na całym świecie.

Po sześciu edycjach regat, które zakończyły się w 2018 roku, Volvo Group i Volvo Cars postanowiły przekazać wydarzenie i wszystko, co się z tym wiąże, nowemu właścicielowi.

Obejrzyj filmową historię o spotkaniach Volvo Group z tysiącami klientów na wspaniałej platformie sponsorskiej.

Tutaj możesz przeczytać więcej o Volvo Group i regatach Volvo Ocean Race

Więcej historycznych miejsc w Grupie

Volvo Trucks
Volvo Penta
Volvo Construction Equipment
Volvo Buses
UD Trucks
Renault Trucks
Mack Trucks
Volvo Financial Services

Nowości z historii Volvo Group