Inne jednostki

Inne jednostki

Oprócz działów samochodów ciężarowych i obszarów biznesowych Volvo Group mamy też szereg własnych jednostek. Te firmy wspierają naszą kompleksową ofertę i stanowią ważną część naszego całego portfolio. 

Volvo Group Treasury

Volvo Group Treasury

Volvo Group Treasury, międzynarodowy bank Volvo Group, koordynuje globalną strategię finansowania i infrastrukturę finansową Volvo Group. Jest też odpowiedzialny za zarządzanie wszystkimi oprocentowanymi aktywami i pasywami oraz realizację transakcji walutowych. 

Volvo Group Treasury (strona globalna)
Volvo Group Venture Capital

Volvo Group Venture Capital

Volvo Group Venture Capital to firma inwestycyjna Volvo Group. Tworzymy partnerstwa nie tylko pomiędzy branżami, ale też z nowymi firmami, które są kluczowymi partnerami w stymulowaniu koncentracji na usługach i różnicowania produktów lub mają potencjał, aby stać się takimi firmami. 

Volvo Group Venture Capital (strona globalna)
Volvo Group Real Estate

Volvo Group Real Estate

Volvo Group Real Estate to jednostka zarządzająca własnością Grupy, która skupia się na optymalizowaniu wartości nieruchomości Volvo Group oraz na przyczynianiu się do wzrostu firmy. Jej działalność obejmuje zarówno zarządzanie własnością, jak i obsługę miejsc pracy.

Volvo Group Real Estate
Volvo Event Management

Volvo Event Management

Sport i kultura znajdują się w centrum uwagi sponsoringu Volvo Group od lat 70. zeszłego wieku. Działania, które sponsoruje Volvo Group, mają odniesienie w grupach naszych klientów. Celem sponsoringu jest tworzenie głębszych relacji z naszymi klientami oraz umacnianie marki Volvo Group.

Volvo Ocean Race
Alviva AB

Alviva

Alviva AB będąca własnością AB Volvo jest firmą zaangażowaną w świadczenie usług w dziedzinie medycyny pracy. Nasi klienci pochodzą z wielu różnych segmentów rynku – usługi w firmie Alviva kupują organizacje z sektora przemysłu i sektora publicznego.

Alviva
Volvo WirelessCar

WirelessCar

WirelessCar oferuje producentom samochodów osobowych i pojazdów komercyjnych kompleksowe i konkurencyjne rozwiązania telematyczne dla klientów w ponad 50 krajach. Ma biura w Brazylii, Chinach, Indiach, Japonii, Szwecji i USA. WirelessCar obsługuje takich klientów jak Nissan, Volvo Cars i Qoros.

WirelessCar
Volvo Merchandise

Volvo Merchandise

Volvo Merchandise Corporation jest partnerem dla Volvo Merchandise. Volvo Merchandise jest firmą będącą w całości w posiadaniu Volvo Group, która projektuje, zleca wykonanie i prowadzi dystrybucję materiałów reklamowych dla wszystkich regionów Volvo.

Sklep internetowy Volvo Merchandise
To jest puste miejsce