Inne jednostki

Inne jednostki

Oprócz działów samochodów ciężarowych i obszarów biznesowych Volvo Group mamy też szereg własnych jednostek. Te firmy wspierają naszą kompleksową ofertę i stanowią ważną część naszego całego portfolio. 

Volvo Group Treasury

Volvo Group Treasury

Volvo Group Treasury, międzynarodowy bank Volvo Group, koordynuje globalną strategię finansowania i infrastrukturę finansową Volvo Group. Jest też odpowiedzialny za zarządzanie wszystkimi oprocentowanymi aktywami i pasywami oraz realizację transakcji walutowych. 

Volvo Group Treasury (strona globalna)
Volvo Group Venture Capital

Volvo Group Venture Capital

Volvo Group Venture Capital to firma inwestycyjna Volvo Group. Tworzymy partnerstwa nie tylko pomiędzy branżami, ale też z nowymi firmami, które są kluczowymi partnerami w stymulowaniu koncentracji na usługach i różnicowania produktów lub mają potencjał, aby stać się takimi firmami. 

Volvo Group Venture Capital (strona globalna)
Volvo Group Real Estate

Volvo Group Real Estate

Volvo Group Real Estate to jednostka zarządzająca własnością Grupy, która skupia się na optymalizowaniu wartości nieruchomości Volvo Group oraz na przyczynianiu się do wzrostu firmy. Jej działalność obejmuje zarówno zarządzanie własnością, jak i obsługę miejsc pracy.

Volvo Group Real Estate
Volvo Merchandise

Volvo Merchandise

Volvo Merchandise Corporation jest partnerem dla Volvo Merchandise. Volvo Merchandise jest firmą będącą w całości w posiadaniu Volvo Group, która projektuje, zleca wykonanie i prowadzi dystrybucję materiałów reklamowych dla wszystkich regionów Volvo.

Sklep internetowy Volvo Merchandise
VFS Usługi finansowe

VFS Usługi finansowe

VFS Usługi Finansowe oferuje klientom finansowanie i leasing, finansowanie dla dealerów oraz powiązane produkty, takie jak ubezpieczenie. Są one dostępne w ramach zintegrowanej oferty zbiorczej Volvo Group i stanowią wartość dla dealerów i klientów, zapewniając wygodne i szybkie rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb biznesowych.

Przejdź do usług finansowych