Misja, wizja i aspiracje Grupy Volvo

Nasza misja, wizja i aspiracje

Nasze rozwiązania w zakresie globalnych wyzwań powstają dzięki naszej misji i wizji. Misja Volvo Group to budowanie dobrobytu dzięki rozwiązaniom transportowym, a wizja to osiągnięcie pozycji dostawcy najbardziej poszukiwanych i skutecznych rozwiązań transportowych na świecie. Nasze aspiracje wskazują nam kierunek działań i zapewniają, że jesteśmy na właściwej drodze.

Nasza misja

Budowanie dobrobytu dzięki rozwiązaniom transportowym.

Misja Grupy Volvo

Tworzenie warunków do nowoczesnego życia

Każdego dnia na całym świecie produkty i usługi Grupy Volvo przyczyniają się do tworzenia dobrze funkcjonującego społeczeństwa. Nasze samochody ciężarowe, autobusy, silniki, maszyny budowlane i usługi finansowe stanowią podstawę działania wielu firm, których aktywność wpływa na nasze codzienne życie.

  • Na drogach: nasze produkty przyczyniają się do budowy dróg, a także zapewniają m.in. dostawę żywności.
  • W miastach: nasze produkty są częścią codzienności. Pozwalają ludziom dojechać do pracy, odbierają odpady i generują energię. Grupa Volvo opracowuje przyszłościowe rozwiązania transportu publicznego.
  • W terenie: przyczyniamy się do wydobycia niektórych najważniejszych surowców. Silniki, maszyny i pojazdy Grupy Volvo pracują w kopalniach, na budowach i w  lasach.
  • Nad morzem: niezależnie od tego, czy pracujesz na statku, czy spędzasz wakacje na łodzi, czy potrzebujesz natychmiastowej pomocy morskich służb ratowniczych.

Dowiedz się więcej o naszej misji, oglądając ten film.

Nasza wizja

Osiągnięcie pozycji dostawcy najbardziej poszukiwanych i skutecznych rozwiązań transportowych na świecie.

Wizja Volvo Group

Jesteśmy obecni w działalności ludzi

Choć działamy na rynku przedsiębiorstw, decyzje są podejmowane przez ludzi. Zaufanie i relacje są równie ważne jak kompleksowa oferta. Posiadamy konkurencyjne produkty i usługi, i to dzięki nim i naszym ludziom budujemy trwałe relacje z klientami. Dzięki wnoszeniu do relacji wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie, staniemy się preferowanym producentem wybieranym przez klientów.

Nasze aspiracje

Wskazują nam kierunek działań i zapewniają, że jesteśmy na właściwej drodze.

Aspiracje Grupy Volvo

Nie schodzić z wybranej drogi

Nasza wizja pokazuje, gdzie chcemy być w przyszłości. Aspiracje wskazują nam kierunek działań i gwarantują, że jesteśmy na właściwej drodze.

  • Zajmować wiodącą pozycję pod względem zadowolenia klientów w odniesieniu do wszystkich naszych marek w ich segmentach rynku. Jedyną prawdziwą miarą sukcesu jest zadowolenie klienta.
  • Być najwyżej cenionym pracodawcą w branży. Będąc najbardziej cenionym pracodawcą, przyciągamy i zatrzymujemy najlepszych ludzi.
  • Być liderem w branży pod względem rentowności. Dobre wyniki pozwalają nam inwestować w produkty, usługi i ludzi.

Dowiedz się więcej o Volvo Group

Dowiedz się więcej

W centrum tego, co robimy

Dowiedz się więcej

Kodeks Postępowania i inne zasady
Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Wierzymy w pracę w atmosferze charakteryzującej się poszanowaniem jednostki. Wierzymy, że różnorodność i zrównanie szans zwiększa zaangażowanie, jest źródłem innowacji i sprzyja rozwojowi biznesu. To wszystko wraz z ambitnymi i stymulującymi zadaniami powoduje, że Volvo Group jest ciekawym miejscem pracy.

Kim jesteśmy
Co robimy

Co robimy

Bez produktów i usług dostarczanych przez Volvo Group społeczeństwa, w których żyje wielu z nas, nie mogłyby funkcjonować. Nasze samochody ciężarowe, autobusy, silniki, sprzęt budowlany i usługi finansowe stanowią podstawę działania wielu firm, których aktywność wpływa na nasze codzienne życie.

Co robimy
Nasze wartości

Nasze wartości

Kultura naszej firmy wyraża to, jak współpracujemy ze sobą, z naszymi klientami i innymi przedstawicielami społeczeństwa. Pomaga nam realizować nasze cele biznesowe. Jest mocno zakorzeniona w naszej historii i ma istotne znaczenie dla długoterminowego sukcesu firmy. Jest fundamentem, na którym opieramy naszą działalność.

Nasze wartości