Misja, wizja i aspiracje Grupy Volvo

Nasza misja, wizja i aspiracje

Nasze rozwiązania globalnych problemów są podyktowane naszą misją tworzenia dobrobytu dzięki rozwiązaniom transportowym oraz wizją bycia dostawcą najbardziej poszukiwanych i skutecznych rozwiązań transportowych na świecie.

Nasza misja

Tworzenie dobrobytu dzięki rozwiązaniom transportowym.

Misja Grupy Volvo

Tworzenie warunków do nowoczesnego życia.

Każdego dnia na całym świecie produkty i usługi Grupy Volvo przyczyniają się do tworzenia dobrze funkcjonującego społeczeństwa. Nasze samochody ciężarowe, autobusy, silniki, sprzęt budowlany i usługi finansowe stanowią podstawę działania wielu firm, których aktywność wpływa na nasze codzienne życie.

  • Na drogach: nasze produkty zapewniają ludziom żywność, a także drogi, po których jeżdżą.
  • W miastach: nasze produkty są częścią codzienności. Pozwalają ludziom dojechać do pracy, odbierają śmieci i generują energię. Grupa Volvo opracowuje przyszłościowe rozwiązania transportu publicznego.
  • W terenie: przyczyniamy się do wydobycia niektórych najważniejszych surowców. Silniki, maszyny i pojazdy Grupy Volvo pracują w kopalniach, na budowach i w środku lasów.
  • Nad morzem: niezależnie od tego, czy pracujesz na morzu, czy spędzasz tam wakacje na łodzi, czy potrzebujesz natychmiastowej pomocy morskich służb ratowniczych.

Dowiedz się więcej o naszej misji, oglądając ten film.

Nasza wizja

Być dostawcą najbardziej pożądanych i skutecznych rozwiązań transportowych na świecie.

Wizja Volvo Group

Jesteśmy obecni w działalności ludzi

Choć działamy na rynku przedsiębiorstw, decyzje są podejmowane przez ludzi. Zaufanie i relacje są równie ważne jak kompleksowa oferta. Posiadamy konkurencyjne produkty i usługi, i to dzięki nim i naszym ludziom budujemy trwałe relacje z klientami. Dzięki wnoszeniu do relacji wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie, staniemy się preferowanym producentem wybieranym przez klientów.

Nasze aspiracje

To, co nami kieruje.

Aspiracje Grupy Volvo

Nie zbaczać z wybranej drogi

Nasza wizja przedstawia, gdzie chcemy być w przyszłości. Aspiracje są naszym przewodnikiem w tej podróży. Dążenie do ich realizacji gwarantuje, że jesteśmy na dobrej drodze.

  • Zajmować wiodącą pozycję pod względem zadowolenia klientów w odniesieniu do wszystkich naszych marek w ich obszarach rynku: jedyną prawdziwą miarą sukcesu jest zadowolenie klienta.
  • Być najwyżej cenionym pracodawcą w branży: będąc najbardziej podziwianym pracodawcą, przyciągniemy i zatrzymamy najlepszych ludzi
  • Być liderem w branży pod względem rentowności: dobre wyniki pozwalają nam inwestować w produkty, usługi i ludzi.

Dowiedz się więcej o Volvo Group

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Wierzymy w pracę w atmosferze charakteryzującej się poszanowaniem jednostki. Wierzymy, że różnorodność i zrównanie szans zwiększa zaangażowanie, jest źródłem innowacji i sprzyja rozwojowi biznesu. To wszystko wraz z ambitnymi i stymulującymi zadaniami powoduje, że Volvo Group jest ciekawym miejscem pracy.

Kim jesteśmy
Co robimy

Co robimy

Bez produktów i usług dostarczanych przez Volvo Group społeczeństwa, w których żyje wielu z nas, nie mogłyby funkcjonować. Nasze samochody ciężarowe, autobusy, silniki, sprzęt budowlany i usługi finansowe stanowią podstawę działania wielu firm, których aktywność wpływa na nasze codzienne życie.

Co robimy