Nasza misja

Tworzenie dobrobytu dzięki rozwiązaniom transportowym

Misja Volvo Group

Transport pomaga w zwalczaniu ubóstwa

Nowoczesna logistyka jest warunkiem wstępnym naszego dobrobytu ekonomicznego: transport pomaga w zwalczaniu ubóstwa.

Przyczyniamy się do tego, by świat był lepszy i bezpieczniejszy.

  • W podróży: dzięki naszym produktom ludzie mają żywność i drogi, po których jeżdżą.
  • W mieście: nasze produkty są częścią codzienności. Pozwalają ludziom dojechać do pracy, odbierają śmieci i generują energię. Volvo Group opracowuje przyszłościowe rozwiązania transportu publicznego.
  • W terenie: przyczyniamy się do wydobycia niektórych najważniejszych surowców. Silniki, maszyny i pojazdy Volvo Group pracują w kopalniach, na budowach i w środku lasów.
  • Na morzu: niezależnie od tego, czy pracujesz na morzu, czy spędzasz tam wakacje na łodzi, czy potrzebujesz natychmiastowej pomocy morskich służb ratowniczych.

Nasza wizja

Być dostawcą najbardziej pożądanych i skutecznych rozwiązań transportowych na świecie

Wizja Volvo Group

Jesteśmy obecni w działalności ludzi

  • Możemy prowadzić interesy z innymi firmami, ale to ludzie podejmują decyzje. Zaufanie i relacje są równie ważne jak kompleksowa oferta.
  • Ważne jest serce. Mamy markowe produkty i usługi i to właśnie przy ich wykorzystaniu oraz przy udziale naszych przedstawicieli powstają relacje z naszymi klientami.
  • Wnosząc do relacji wszystko, co najlepsze w naszej ofercie, sprawi, że staniemy się poszukiwani.

Dowiedz się więcej o Volvo Group

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Wierzymy w pracę w atmosferze charakteryzującej się poszanowaniem jednostki. Wierzymy, że różnorodność i zrównanie szans zwiększa zaangażowanie, jest źródłem innowacji i sprzyja rozwojowi biznesu. To wszystko wraz z ambitnymi i stymulującymi zadaniami powoduje, że Volvo Group jest ciekawym miejscem pracy.

Kim jesteśmy
Co robimy

Co robimy

Bez produktów i usług dostarczanych przez Volvo Group społeczeństwa, w których żyje wielu z nas, nie mogłyby funkcjonować. Nasze samochody ciężarowe, autobusy, silniki, sprzęt budowlany i usługi finansowe stanowią podstawę działania wielu firm, których aktywność wpływa na nasze codzienne życie.

Co robimy