Co robimy na drogach

Co robimy na drogach

To dzięki naszym produktom na twoim stole pojawia się świeża żywność, na czas dojeżdżasz na lotnisko i poruszasz się po nowych drogach.

Piętnaście procent całej żywności w Europie dostarczają samochody ciężarowe wyprodukowane przez Volvo Group. Służą one również do transportu mebli, ubrań, produktów sanitarnych i komputerów – czyli wszystkiego, co jest ci potrzebne na co dzień.

Nasze autobusy zapewniają ci szybki transport do najbliższego lotniska. Możesz wsiąść do autobusu międzymiastowego, by odwiedzić rodzinę. Możesz też pojechać na wakacje jednym z naszych autobusów turystycznych. Nasze maszyny budowlane są używane do rozwoju infrastruktury, na przykład przy budowie dróg, linii kolejowych czy mostów.

Aby zapewnić, że pojazdy będą do dyspozycji i że będą działać bezpiecznie, oferujemy naszym klientom znakomity i szybki serwis oraz rozwiązania techniczne najwyższej klasy.

Na drogach
Co robimy w mieście

Co robimy w mieście

Z naszych produktów korzystasz na co dzień. Pozwalają ci dojezdzać do pracy, pomagają utrzymać czystość i zapewniają energię zasilającą oświetlenie. Volvo Group opracowuje przyszłościowe rozwiązania transportu publicznego, aby można było szybko i bez problemów docierać do pracy czy szkoły.
 
Nasze maszyny budowlane są wykorzystywane przy budowie domów, obiektów przemysłowych i sportowych, a pojazdy Grupy pomagają utrzymać czystość miejsc publicznych w miastach na całym świecie, każdego tygodnia wywożąc z nich miliony ton odpadów. Niezawodne generatory elektryczne dają pewność, że w szpitalach nie zabraknie prądu. Volvo Group jest jednym z największych na świecie dostawców silników przemysłowych.

Przyczyniamy się do zwiększenia dochodów naszych klientów, oferując im pomoc w finansowaniu oraz korzystne umowy serwisowe.

W mieście
Co robimy w terenie

Co robimy w terenie

Przyczyniamy się do wydobycia niektórych najważniejszych surowców. Pojazdy Volvo Group pracują na najniższych pokładach kopalń i w środku lasów.

Każdego dnia naszych urządzeń przemysłowych i samochodów ciężarowych używa się przy wydobyciu rud żelaza, wycince lasów, do przewozu drewna lub wielu ton kamieni i skał. Silniki przemysłowe Volvo Group zasilają ważne instalacje nawadniające uprawy na całym świecie, dzięki czemu farmerzy mogą zbierać plony.

Pomagamy naszym klientom w finansowaniu i dbamy o to, by żadna maszyna nie stała bezczynnie – niezależnie od tego, w jakim zakątku świata jest używana.

W terenie
Co robimy na morzu

Co robimy na morzu

Jesteśmy z tobą na morzu, niezależnie od tego, czy spędzasz wakacje na łodzi, czy potrzebujesz natychmiastowej pomocy morskich służb ratowniczych.

Nawet podczas największych huraganów i sztormów straż przybrzeżna i morskie służby ratownicze pełnią swoje obowiązki. Kiedy morze jest łagodne i spokojne, pozwala na bezpieczną podróż promem, wycieczkowy rejs lub wędkowanie. Volvo Group oferuje silniki morskie do różnych zastosowań i dla każdego klienta.

Na morzu
Nasze marki

Nasze marki

Volvo Group jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, morskich i stacjonarnych układów napędowych.

Nasze marki to Volvo, Volvo Penta, UD, Terex Trucks, Renault Trucks, Prevost, Nova Bus i Mack. Jako partnerzy współpracujemy i realizujemy przedsięwzięcia typu joint venture z markami SDLG, Eicher i Dongfeng.

Nasze marki

Wiadomości z całego świata

Grupa Volvo tworzy obszar biznesowy, którego celem będzie przyspieszenie elektryfikacji

Nowy obszar biznesowy Volvo Energy wzmocni działalność Grupy Volvo w obszarze akumulatorów w całym cyklu życia oraz ofertę dla klientów w zakresie infrastruktury ładowania. Jednocześnie zostanie ograniczony wpływ elektrycznych i ...

Grupa Volvo wprowadza Ramy Zielonego Finansowania (Green Finance Framework)

Grupa Volvo wprowadza Ramy Zielonego Finansowania (Green Finance Framework) w celu finansowania inwestycji i projektów związanych z czystym transportem. Ramy został ocenione przez organizację CICERO (Center for International Climate and Environmental ...

Complete reeks elektrische Volvo-trucks in Europa in 2021

Vanaf volgend jaar zijn volledig elektrische uitvoeringen van zware Volvo-trucks beschikbaar voor Europese transporteurs. Dit betekent dat Volvo Trucks vanaf 2021 een complete heavy duty-reeks met elektrische aandrijflijn biedt. De enorme inzet ...