Na morzu

Na morzu

Jesteśmy z tobą na morzu, niezależnie od tego, czy spędzasz wakacje na łodzi czy korzystasz z promu pasażerskiego, aby dostać się do pracy.

Nawet podczas największych huraganów i sztormów straż przybrzeżna i morskie służby ratownicze pełnią swoje obowiązki. Kiedy morze jest łagodne i spokojne, pozwala na bezpieczną podróż promem, wycieczkowy rejs lub wędkowanie. Volvo Group oferuje silniki morskie zarówno do zastosowań rekreacyjnych, jak i komercyjnych.

Odpoczynek na morzu

Odpoczynek na morzu

Dzięki innowacjom nadajemy nowy wymiar zasilaniu na łodziach. Oferujemy wiele systemów, które pozwalają się zrelaksować i jak najlepiej wykorzystać czas podróży na łodzi rekreacyjnej. Takie innowacje jak IPS (Inboard Performance System) i Forward Drive sprawiają, że pływanie staje się łatwiejsze i sprawia więcej przyjemności. Śruby skierowane do przodu zrewolucjonizowały pływanie łodzią i znacznie ułatwiły nawigowanie statkami. „Łatwe pływanie” to koncepcja, która uzupełnia te osiągnięcia licznymi rozwiązaniami stosowanymi na całej łodzi – od śruby po ster.

Volvo Penta jest największym na świecie producentem silników wysokoprężnych do łodzi rekreacyjnych i wiodącym producentem morskich systemów napędowych.

Na morzu

Morskie urządzenia komercyjne

Morskie urządzenia komercyjne

Transport morski i śródlądowy, straż przybrzeżna, transport pasażerski i statki farm wiatrowych polegają na niezawodnych silnikach.

Volvo Penta oferuje systemy napędowe i silniki, urządzenia dodatkowe i pełne zestawy morskich generatorów.

Przez ponad 100 lat Volvo Penta wraz z partnerami doskonaliła swoją ofertę na rynek morski, aby połączyć dyspozycyjność z efektywnością. Innowacje dostosowane do potrzeb biznesu.

Nowości z całego świata

Grupa Volvo – trzeci kwartał 2020 r.

„W trzecim kwartale, wraz ze złagodzeniem restrykcji dotyczących COVID-19, stopniowo poprawiało się wykorzystanie samochodów ciężarowych i maszyn. Pod koniec kwartału działalność transportowa na większości rynków powróciła do poziomu zbliżonego do ...

Volvo Group — drugi kwartał 2020 r.

„Drugi kwartał 2020 roku cechowała pandemia COVID-19 i jej negatywne skutki dla społeczeństwa i rozwoju gospodarczego. Działania podjęte przez kraje w celu kontroli rozprzestrzeniania się wirusa miały znaczący wpływ na naszą produkcję i łańcuch ...

Volvo Polska laureatem Listka CSR

Firma Volvo Polska została laureatem nagrody Białego Listka CSR w IX edycji zestawienia firm odpowiedzialnych społecznie za 2019 rok. Volvo otrzymało Listek CSR ósmy rok
z rzędu.

...

Inne tematy ze świata Volvo

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne oferty pracy w Volvo Group

Szukaj ofert pracy
CSR i równowaga ekologiczna

CSR i równowaga ekologiczna

Korporacyjna odpowiedzialność społeczna Volvo Group (CSR) polega na zobowiązaniu do odpowiedzialnego prowadzenia interesów z uwzględnieniem perspektywy udziałowców i tworzeniem wartości dla naszej firmy i społeczeństwa.

CSR i równowaga ekologiczna