Na morzu

Na morzu

Jesteśmy z tobą na morzu, niezależnie od tego, czy spędzasz wakacje na łodzi czy korzystasz z promu pasażerskiego, aby dostać się do pracy.

Nawet podczas największych huraganów i sztormów straż przybrzeżna i morskie służby ratownicze pełnią swoje obowiązki. Kiedy morze jest łagodne i spokojne, pozwala na bezpieczną podróż promem, wycieczkowy rejs lub wędkowanie. Volvo Group oferuje silniki morskie zarówno do zastosowań rekreacyjnych, jak i komercyjnych.

Odpoczynek na morzu

Odpoczynek na morzu

Dzięki innowacjom nadajemy nowy wymiar zasilaniu na łodziach. Oferujemy wiele systemów, które pozwalają się zrelaksować i jak najlepiej wykorzystać czas podróży na łodzi rekreacyjnej. Takie innowacje jak IPS (Inboard Performance System) i Forward Drive sprawiają, że pływanie staje się łatwiejsze i sprawia więcej przyjemności. Śruby skierowane do przodu zrewolucjonizowały pływanie łodzią i znacznie ułatwiły nawigowanie statkami. „Łatwe pływanie” to koncepcja, która uzupełnia te osiągnięcia licznymi rozwiązaniami stosowanymi na całej łodzi – od śruby po ster.

Volvo Penta jest największym na świecie producentem silników wysokoprężnych do łodzi rekreacyjnych i wiodącym producentem morskich systemów napędowych.

Na morzu

Morskie urządzenia komercyjne

Morskie urządzenia komercyjne

Transport morski i śródlądowy, straż przybrzeżna, transport pasażerski i statki farm wiatrowych polegają na niezawodnych silnikach.

Volvo Penta oferuje systemy napędowe i silniki, urządzenia dodatkowe i pełne zestawy morskich generatorów.

Przez ponad 100 lat Volvo Penta wraz z partnerami doskonaliła swoją ofertę na rynek morski, aby połączyć dyspozycyjność z efektywnością. Innowacje dostosowane do potrzeb biznesu.

Nowości z całego świata

Volvo Group — czwarty kwartał i cały rok 2020

„W 2020 roku globalna pandemia postawiła nas przed niespotykanymi współcześnie wyzwaniami. Wraz z partnerami biznesowymi i dostawcami wspieraliśmy naszych klientów na wszystkich etapach kryzysu. Poradziliśmy sobie z dramatycznymi wahaniami popytu, a ...

Grupa Volvo przyłącza się do inicjatywy Science Based Targets

Grupa Volvo podejmuje kolejne działania w zakresie dostosowywania firmy i zabezpieczania jej przyszłości zgodnie z celami Paryskiego Porozumienia Klimatycznego. Celem Grupy Volvo jest uzyskanie statusu firmy o zerowych emisjach netto najpóźniej do ...

Grupa Volvo wprowadza Ramy Zielonego Finansowania (Green Finance Framework)

Grupa Volvo wprowadza Ramy Zielonego Finansowania (Green Finance Framework) w celu finansowania inwestycji i projektów związanych z czystym transportem. Ramy został ocenione przez organizację CICERO (Center for International Climate and Environmental ...

Inne tematy ze świata Volvo

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne oferty pracy w Volvo Group

Szukaj ofert pracy
CSR i równowaga ekologiczna

CSR i równowaga ekologiczna

Korporacyjna odpowiedzialność społeczna Volvo Group (CSR) polega na zobowiązaniu do odpowiedzialnego prowadzenia interesów z uwzględnieniem perspektywy udziałowców i tworzeniem wartości dla naszej firmy i społeczeństwa.

CSR i równowaga ekologiczna