Na morzu

Na morzu

Jesteśmy z tobą na morzu, niezależnie od tego, czy spędzasz wakacje na łodzi czy korzystasz z promu pasażerskiego, aby dostać się do pracy.

Nawet podczas największych huraganów i sztormów straż przybrzeżna i morskie służby ratownicze pełnią swoje obowiązki. Kiedy morze jest łagodne i spokojne, pozwala na bezpieczną podróż promem, wycieczkowy rejs lub wędkowanie. Volvo Group oferuje silniki morskie zarówno do zastosowań rekreacyjnych, jak i komercyjnych.

Odpoczynek na morzu

Odpoczynek na morzu

Dzięki innowacjom nadajemy nowy wymiar zasilaniu na łodziach. Oferujemy wiele systemów, które pozwalają się zrelaksować i jak najlepiej wykorzystać czas podróży na łodzi rekreacyjnej. Takie innowacje jak IPS (Inboard Performance System) i Forward Drive sprawiają, że pływanie staje się łatwiejsze i sprawia więcej przyjemności. Śruby skierowane do przodu zrewolucjonizowały pływanie łodzią i znacznie ułatwiły nawigowanie statkami. „Łatwe pływanie” to koncepcja, która uzupełnia te osiągnięcia licznymi rozwiązaniami stosowanymi na całej łodzi – od śruby po ster.

Volvo Penta jest największym na świecie producentem silników wysokoprężnych do łodzi rekreacyjnych i wiodącym producentem morskich systemów napędowych.

Na morzu

Morskie urządzenia komercyjne

Morskie urządzenia komercyjne

Transport morski i śródlądowy, straż przybrzeżna, transport pasażerski i statki farm wiatrowych polegają na niezawodnych silnikach.

Volvo Penta oferuje systemy napędowe i silniki, urządzenia dodatkowe i pełne zestawy morskich generatorów.

Przez ponad 100 lat Volvo Penta wraz z partnerami doskonaliła swoją ofertę na rynek morski, aby połączyć dyspozycyjność z efektywnością. Innowacje dostosowane do potrzeb biznesu.

Nowości z całego świata

Volvo Polska w TOP 3 najlepszych pracodawców w Polsce

Firma Volvo Polska uplasowała się na trzecim miejscu wśród najbardziej atrakcyjnych pracodawców wskazanych w raporcie Randstad Employer Brand Research 2020. To już kolejny rok, gdy Volvo Polska jest klasyfikowane na najwyższych miejscach w ...

Grupa Volvo — pierwszy kwartał 2020 r.

„Na pierwszy kwartał 2020 r. wpłynęły działania mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19. Ich wpływ na naszą działalność rozpoczął się w Chinach w lutym, a poważny wpływ na Grupę jest widoczny od połowy marca, kiedy ...

Volvo Trucks wprowadza na rynek nową generację samochodów ciężarowych o wysokiej ładowności zaprojektowanych z myślą o kierowcy

Volvo Trucks prezentuje cztery nowe samochody ciężarowe, przy których projektowaniu nacisk położono na otoczenie kierowcy, bezpieczeństwo i osiągi. „Jesteśmy naprawdę dumni z tej wielkiej, przyszłościowej inwestycji. Chcemy być najlepszym ...

Inne tematy ze świata Volvo

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne oferty pracy w Volvo Group

Szukaj ofert pracy
CSR i równowaga ekologiczna

CSR i równowaga ekologiczna

Korporacyjna odpowiedzialność społeczna Volvo Group (CSR) polega na zobowiązaniu do odpowiedzialnego prowadzenia interesów z uwzględnieniem perspektywy udziałowców i tworzeniem wartości dla naszej firmy i społeczeństwa.

CSR i równowaga ekologiczna