W terenie

W terenie

Przyczyniamy się do wydobycia niektórych najważniejszych surowców. Pojazdy Volvo Group pracują na najniższych pokładach kopalń i w środku lasów. Każdego dnia naszych urządzeń przemysłowych i samochodów ciężarowych używa się przy wydobyciu rud żelaza, wycince lasów, do przewozu drewna lub wielu ton kamieni i skał. Silniki przemysłowe Volvo Group zasilają ważne instalacje nawadniające uprawy na całym świecie, dzięki czemu farmerzy mogą zbierać plony.

Pomagamy naszym klientom w finansowaniu i dbamy o to, by żadna maszyna nie stała bezczynnie – niezależnie od tego, w jakim zakątku świata jest używana.

Samochody ciężarowe w terenie

Samochody ciężarowe w terenie

Wywózka drewna z lasów, rudy z kopalń czy wielkich głazów z kamieniołomów wymaga potężnych samochodów ciężarowych. Niektóre modele pojazdów Volvo zostały specjalnie opracowane do pracy w przemyśle i w kopalniach. Należą do nich Volvo FMX, Renault C i Renault K, Mack Granite i Mack TerraPro oraz Quester CWE.

Samochody ciężarowe w terenie

Maszyny budowlane w terenie

Maszyny budowlane w terenie

Koparki, ładowarki kołowe, przegubowe i sztywne wywrotki – to tylko niektóre przykłady z szerokiej gamy maszyn budowlanych oferowanych przez Volvo Group. Wiele z nich zbudowano do pracy w trudnych warunkach kopalnianych. Inne zaprojektowano do poruszania się po gęstych lasach lub zapylonych kamieniołomach.

Trzy nasze marki: Volvo, Terex Trucks i SDLG można znaleźć na rynkach całego świata.

Maszyny budowlane w terenie

Silniki przemysłowe w terenie

Silniki przemysłowe w terenie

Dzięki marce Volvo Penta Volvo Group jest jednym z największych na świecie dostawców silników przemysłowych. Stanowią one około 50 procent sprzedaży Volvo Penta.

Dzień i noc, rok po roku silniki przemysłowe Volvo Penta zwiększają produktywność terminali kontenerowych, kopalń i wielu innych zastosowań przemysłowych takich, jak stacja badawcza na Antarktydzie, gdzie kluczowe znaczenie ma wydajność i dyspozycyjność. Oferując silne partnerstwo, zapewniamy wydajność niezbędną do zwiększania produktywności.

Silniki przemysłowe w terenie

Nowości z całego świata

Volvo Polska w TOP 3 najlepszych pracodawców w Polsce

Firma Volvo Polska uplasowała się na trzecim miejscu wśród najbardziej atrakcyjnych pracodawców wskazanych w raporcie Randstad Employer Brand Research 2020. To już kolejny rok, gdy Volvo Polska jest klasyfikowane na najwyższych miejscach w ...

Grupa Volvo — pierwszy kwartał 2020 r.

„Na pierwszy kwartał 2020 r. wpłynęły działania mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19. Ich wpływ na naszą działalność rozpoczął się w Chinach w lutym, a poważny wpływ na Grupę jest widoczny od połowy marca, kiedy ...

Volvo Trucks wprowadza na rynek nową generację samochodów ciężarowych o wysokiej ładowności zaprojektowanych z myślą o kierowcy

Volvo Trucks prezentuje cztery nowe samochody ciężarowe, przy których projektowaniu nacisk położono na otoczenie kierowcy, bezpieczeństwo i osiągi. „Jesteśmy naprawdę dumni z tej wielkiej, przyszłościowej inwestycji. Chcemy być najlepszym ...

Inne tematy ze świata Volvo

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne oferty pracy w Volvo Group

Szukaj ofert pracy
CSR i równowaga ekologiczna

CSR i równowaga ekologiczna

Korporacyjna odpowiedzialność społeczna Volvo Group (CSR) polega na zobowiązaniu do odpowiedzialnego prowadzenia interesów z uwzględnieniem perspektywy udziałowców i tworzeniem wartości dla naszej firmy i społeczeństwa.

CSR i równowaga ekologiczna