W terenie

W terenie

Przyczyniamy się do wydobycia niektórych najważniejszych surowców. Pojazdy Volvo Group pracują na najniższych pokładach kopalń i w środku lasów. Każdego dnia naszych urządzeń przemysłowych i samochodów ciężarowych używa się przy wydobyciu rud żelaza, wycince lasów, do przewozu drewna lub wielu ton kamieni i skał. Silniki przemysłowe Volvo Group zasilają ważne instalacje nawadniające uprawy na całym świecie, dzięki czemu farmerzy mogą zbierać plony.

Pomagamy naszym klientom w finansowaniu i dbamy o to, by żadna maszyna nie stała bezczynnie – niezależnie od tego, w jakim zakątku świata jest używana.

Samochody ciężarowe w terenie

Samochody ciężarowe w terenie

Wywózka drewna z lasów, rudy z kopalń czy wielkich głazów z kamieniołomów wymaga potężnych samochodów ciężarowych. Niektóre modele pojazdów Volvo zostały specjalnie opracowane do pracy w przemyśle i w kopalniach. Należą do nich Volvo FMX, Renault C i Renault K, Mack Granite i Mack TerraPro oraz Quester CWE.

Samochody ciężarowe w terenie

Maszyny budowlane w terenie

Maszyny budowlane w terenie

Koparki, ładowarki kołowe, przegubowe i sztywne wywrotki – to tylko niektóre przykłady z szerokiej gamy maszyn budowlanych oferowanych przez Volvo Group. Wiele z nich zbudowano do pracy w trudnych warunkach kopalnianych. Inne zaprojektowano do poruszania się po gęstych lasach lub zapylonych kamieniołomach.

Trzy nasze marki: Volvo, Terex Trucks i SDLG można znaleźć na rynkach całego świata.

Maszyny budowlane w terenie

Silniki przemysłowe w terenie

Silniki przemysłowe w terenie

Dzięki marce Volvo Penta Volvo Group jest jednym z największych na świecie dostawców silników przemysłowych. Stanowią one około 50 procent sprzedaży Volvo Penta.

Dzień i noc, rok po roku silniki przemysłowe Volvo Penta zwiększają produktywność terminali kontenerowych, kopalń i wielu innych zastosowań przemysłowych takich, jak stacja badawcza na Antarktydzie, gdzie kluczowe znaczenie ma wydajność i dyspozycyjność. Oferując silne partnerstwo, zapewniamy wydajność niezbędną do zwiększania produktywności.

Silniki przemysłowe w terenie

Nowości z całego świata

Volvo Group — czwarty kwartał i cały rok 2020

„W 2020 roku globalna pandemia postawiła nas przed niespotykanymi współcześnie wyzwaniami. Wraz z partnerami biznesowymi i dostawcami wspieraliśmy naszych klientów na wszystkich etapach kryzysu. Poradziliśmy sobie z dramatycznymi wahaniami popytu, a ...

Grupa Volvo tworzy obszar biznesowy, którego celem będzie przyspieszenie elektryfikacji

Nowy obszar biznesowy Volvo Energy wzmocni działalność Grupy Volvo w obszarze akumulatorów w całym cyklu życia oraz ofertę dla klientów w zakresie infrastruktury ładowania. Jednocześnie zostanie ograniczony wpływ elektrycznych i ...

Grupa Volvo przyłącza się do inicjatywy Science Based Targets

Grupa Volvo podejmuje kolejne działania w zakresie dostosowywania firmy i zabezpieczania jej przyszłości zgodnie z celami Paryskiego Porozumienia Klimatycznego. Celem Grupy Volvo jest uzyskanie statusu firmy o zerowych emisjach netto najpóźniej do ...

Inne tematy ze świata Volvo

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne oferty pracy w Volvo Group

Szukaj ofert pracy
CSR i równowaga ekologiczna

CSR i równowaga ekologiczna

Korporacyjna odpowiedzialność społeczna Volvo Group (CSR) polega na zobowiązaniu do odpowiedzialnego prowadzenia interesów z uwzględnieniem perspektywy udziałowców i tworzeniem wartości dla naszej firmy i społeczeństwa.

CSR i równowaga ekologiczna