Na drogach

Na drogach

To dzięki naszym produktom na twoim stole pojawia się świeża żywność, na czas dojeżdżasz na lotnisko i poruszasz się po nowych drogach. Piętnaście procent całej żywności w Europie dostarczają samochody ciężarowe wyprodukowane przez Volvo Group. Służą one również do transportu mebli, ubrań, produktów sanitarnych i komputerów – czyli wszystkiego, co jest ci potrzebne na co dzień.

Nasze autobusy zapewniają ci szybki transport do najbliższego lotniska. Możesz wsiąść do autobusu międzymiastowego, by odwiedzić rodzinę. Możesz też pojechać na wakacje jednym z naszych autobusów turystycznych. Naszych maszyn budowlanych używa się do rozwoju infrastruktury, na przykład przy budowie dróg, linii kolejowych czy mostów.

Aby zapewnić, że pojazdy będą do dyspozycji i że będą działać bezpiecznie, oferujemy naszym klientom znakomity i szybki serwis oraz rozwiązania techniczne najwyższej klasy.

Samochody ciężarowe na drogach

Samochody ciężarowe na drogach

Oferujemy samochody ciężarowe odpowiednie do transportu każdego rodzaju ładunków. Nasze samochody ciężarowe dużej ładowności przewożą ładunki na znacznych odległościach na trasach międzynarodowych i międzykontynentalnych. Z kolei produkowane przez nas samochody ciężarowe średniej ładowności obsługują lokalne dostawy, zaś lekkie pojazdy wykorzystuje się do transportu miejskiego i dowozu towarów do pobliskich sklepów.

Grupa wytwarza sześć marek samochodów ciężarowych: Volvo, UD, Renault Trucks, Mack, Eicher i Dongfeng Trucks. Mając w ofercie te modele, Volvo Group dociera do klientów na całym świecie.

Samochody ciężarowe na drogach

Autobusy na drogach

Autobusy na drogach

Wszystkie autobusy Volvo użytkowane jednocześnie na całym świecie mogłyby przewieźć około dziesięciu milionów osób. Mamy kilka rodzajów autokarów długodystansowych i międzymiastowych zaprojektowanych do pracy w różnych warunkach, na przykład do jazdy po drogach w Indiach, do podrózy przez kontynent amerykański lub do obsługi lotnisk w Europie.

Mamy pięć marek autobusów: Volvo, UD Bus, Prevost i Nova Bus.

Autobusy na drogach

Maszyny drogowe

Maszyny drogowe

Na budowach na całym świecie używa się ponad pół miliona maszyn budowlanych wyprodukowanych przez nas w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Trzy nasze marki: Volvo, Terex Trucks i SDLG widnieją na szerokiej gamie urządzeń przeznaczonych do budowy dróg i mostów. Do urządzeń tych należą m.in. rozściełacze asfaltu, kompaktory, koparki i ładowarki kołowe.

Maszyny drogowe

Nowości z całego świata

Volvo Group — czwarty kwartał i cały rok 2020

„W 2020 roku globalna pandemia postawiła nas przed niespotykanymi współcześnie wyzwaniami. Wraz z partnerami biznesowymi i dostawcami wspieraliśmy naszych klientów na wszystkich etapach kryzysu. Poradziliśmy sobie z dramatycznymi wahaniami popytu, a ...

Grupa Volvo tworzy obszar biznesowy, którego celem będzie przyspieszenie elektryfikacji

Nowy obszar biznesowy Volvo Energy wzmocni działalność Grupy Volvo w obszarze akumulatorów w całym cyklu życia oraz ofertę dla klientów w zakresie infrastruktury ładowania. Jednocześnie zostanie ograniczony wpływ elektrycznych i ...

Grupa Volvo przyłącza się do inicjatywy Science Based Targets

Grupa Volvo podejmuje kolejne działania w zakresie dostosowywania firmy i zabezpieczania jej przyszłości zgodnie z celami Paryskiego Porozumienia Klimatycznego. Celem Grupy Volvo jest uzyskanie statusu firmy o zerowych emisjach netto najpóźniej do ...

Dowiedz się więcej

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne oferty pracy w Volvo Group

Szukaj ofert pracy
CSR i równowaga ekologiczna

CSR i równowaga ekologiczna

Korporacyjna odpowiedzialność społeczna Volvo Group (CSR) polega na zobowiązaniu do odpowiedzialnego prowadzenia interesów z uwzględnieniem perspektywy udziałowców i tworzeniem wartości dla naszej firmy i społeczeństwa.

CSR i równowaga ekologiczna