Na drogach

Na drogach

To dzięki naszym produktom na twoim stole pojawia się świeża żywność, na czas dojeżdżasz na lotnisko i poruszasz się po nowych drogach. Piętnaście procent całej żywności w Europie dostarczają samochody ciężarowe wyprodukowane przez Volvo Group. Służą one również do transportu mebli, ubrań, produktów sanitarnych i komputerów – czyli wszystkiego, co jest ci potrzebne na co dzień.

Nasze autobusy zapewniają ci szybki transport do najbliższego lotniska. Możesz wsiąść do autobusu międzymiastowego, by odwiedzić rodzinę. Możesz też pojechać na wakacje jednym z naszych autobusów turystycznych. Naszych maszyn budowlanych używa się do rozwoju infrastruktury, na przykład przy budowie dróg, linii kolejowych czy mostów.

Aby zapewnić, że pojazdy będą do dyspozycji i że będą działać bezpiecznie, oferujemy naszym klientom znakomity i szybki serwis oraz rozwiązania techniczne najwyższej klasy.

Samochody ciężarowe na drogach

Samochody ciężarowe na drogach

Oferujemy samochody ciężarowe odpowiednie do transportu każdego rodzaju ładunków. Nasze samochody ciężarowe dużej ładowności przewożą ładunki na znacznych odległościach na trasach międzynarodowych i międzykontynentalnych. Z kolei produkowane przez nas samochody ciężarowe średniej ładowności obsługują lokalne dostawy, zaś lekkie pojazdy wykorzystuje się do transportu miejskiego i dowozu towarów do pobliskich sklepów.

Grupa wytwarza sześć marek samochodów ciężarowych: Volvo, UD, Renault Trucks, Mack, Eicher i Dongfeng Trucks. Mając w ofercie te modele, Volvo Group dociera do klientów na całym świecie.

Samochody ciężarowe na drogach

Autobusy na drogach

Autobusy na drogach

Wszystkie autobusy Volvo użytkowane jednocześnie na całym świecie mogłyby przewieźć około dziesięciu milionów osób. Mamy kilka rodzajów autokarów długodystansowych i międzymiastowych zaprojektowanych do pracy w różnych warunkach, na przykład do jazdy po drogach w Indiach, do podrózy przez kontynent amerykański lub do obsługi lotnisk w Europie.

Mamy pięć marek autobusów: Volvo, UD Bus, Prevost i Nova Bus.

Autobusy na drogach

Maszyny drogowe

Maszyny drogowe

Na budowach na całym świecie używa się ponad pół miliona maszyn budowlanych wyprodukowanych przez nas w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Trzy nasze marki: Volvo, Terex Trucks i SDLG widnieją na szerokiej gamie urządzeń przeznaczonych do budowy dróg i mostów. Do urządzeń tych należą m.in. rozściełacze asfaltu, kompaktory, koparki i ładowarki kołowe.

Maszyny drogowe

Nowości z całego świata

Grupa Volvo – trzeci kwartał 2020 r.

„W trzecim kwartale, wraz ze złagodzeniem restrykcji dotyczących COVID-19, stopniowo poprawiało się wykorzystanie samochodów ciężarowych i maszyn. Pod koniec kwartału działalność transportowa na większości rynków powróciła do poziomu zbliżonego do ...

Volvo Group — drugi kwartał 2020 r.

„Drugi kwartał 2020 roku cechowała pandemia COVID-19 i jej negatywne skutki dla społeczeństwa i rozwoju gospodarczego. Działania podjęte przez kraje w celu kontroli rozprzestrzeniania się wirusa miały znaczący wpływ na naszą produkcję i łańcuch ...

Volvo Polska laureatem Listka CSR

Firma Volvo Polska została laureatem nagrody Białego Listka CSR w IX edycji zestawienia firm odpowiedzialnych społecznie za 2019 rok. Volvo otrzymało Listek CSR ósmy rok
z rzędu.

...

Dowiedz się więcej

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Czy chcesz należeć do Volvo Group?

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne oferty pracy w Volvo Group

Szukaj ofert pracy
CSR i równowaga ekologiczna

CSR i równowaga ekologiczna

Korporacyjna odpowiedzialność społeczna Volvo Group (CSR) polega na zobowiązaniu do odpowiedzialnego prowadzenia interesów z uwzględnieniem perspektywy udziałowców i tworzeniem wartości dla naszej firmy i społeczeństwa.

CSR i równowaga ekologiczna