Stanowiska w obszarze Usługi posprzedażne

Usługi posprzedażne

Usługi posprzedażne to kategoria opisująca obszary stanowisk decydujących o tym, jak Grupa Volvo zarządza cyklem życia swojej oferty (zarówno twardych, jaki i miękkich), zapewniając obsługę techniczną, naprawy serwisowe sprzedanych produktów, wsparcie klienta i pomoc drogową w celu zapewnienia większego zadowolenia klienta.

PRACOWNICY W OBSZARZE USŁUGI POSPRZEDAŻNE

Amra Subasic

Amra Subasic pracuje w globalnym dziale obsługi posprzedażnej Volvo Penta. Odpowiada między innymi za rozwój biznesowy w różnych segmentach silników Volvo Penta, w tym silników przemysłowych, morskich silników turystycznych i morskich silników ...

Poznajcie Noriakiego Okimoto

Noriaki Okimoto zajmuje się systemem wykorzystywanym przez warsztaty serwisowe Grupy Volvo na całym świecie. „W pracy codziennie wykorzystuję najlepsze technologie na świecie” — mówi.

...

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Stanowiska w obszarze Usługi posprzedażne

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Nowości z całego świata