Finanse i kontrola

Finanse i kontrola

Obszar stanowisk Finanse i kontrola obejmuje działania przyczyniające się do rozwijania strategii Grupy Volvo i odgrywa ważną rolę w stymulowaniu i wspieraniu finansowej efektywności biznesu, zarządzaniu ryzykiem i tworzeniu wartości. Obszar Finanse i kontrola nieustannie poprawia jakość, wydajność i efektywność związaną z procesami finansowymi i odpowiada za zgodność z przepisami finansowymi i podatkowymi. Zadaniem obszaru Finanse i kontrola jest także zapewnienie efektywnego zarządzania naszymi oprocentowanymi aktywami i pasywami poprzez efektywne finansowanie naszej działalności i zarządzanie płynnością. Obszar Finanse i kontrola współpracuje z całą Grupą Volvo i jest osadzony na każdym poziomie hierarchii organizacyjnej.

PRACOWNICY W OBSZARZE FINANSE I KONTROLA

Poznajcie Jerrie Carter

Jerrie Carter pracuje jako specjalista ds. sprzedaży wewnętrznie w dziale Volvo Financial Services w Greensboro w Karolinie Północnej, USA.

...

Poznajcie Samuela Suna

Kiedy płatność wpływa do Volvo w terminie, Samuel Sun wie, że dobrze wykonał pracę. „Cieszę się, jeśli mogę pomóc dealerom usprawnić przepływy pieniężne” — mówi.

...

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Stanowiska w obszarze Finanse i kontrola

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Nowości z całego świata

Volvo Polska po raz dziesiąty laureatem certyfikacji Top Employers Polska

Firma Volvo Polska po raz dziesiąty znalazła się wśród laureatów prestiżowej certyfikacji prowadzonej przez Top Employers Institute. Czynniki, które zadecydowały o ponownym wyróżnieniu firmy to - niezmienne od lat - wysokie standardy w zakresie ...

Divyi podoba się otwarta kultura

Moment, w którym Divya Balasubramanian uznała, że chce pracować w Grupie Volvo w 2007 r., nastąpił kiedy na targach zobaczyła przegubową wywrotkę Volvo CE. 

...

Volvo — oczywisty wybór dla Maggie

Maggie Tsang nie mogła uwierzyć, gdy usłyszała, że Grupa Volvo szuka projektanta usług.

...