Zasoby ludzkie

Zasoby ludzkie

Obszar stanowisk to udzielanie wsparcia w sprawach zasobów ludzkich w organizacji i działa zgodnie z modelem HR Service Delivery. Model Service Delivery obejmuje następujące działania: Administracja HR oraz wiedza na temat lokalnych i globalnych zasad HR, wytyczne, dyrektywy i procesy, wspieranie kierownictwa liniowego w kwestiach HR na poziomie strategicznym, taktycznym i operacyjnym. 

Pracownicy w obszarze HR

Poznajcie Naoko Kimurę

Naoko Kimura pracuje jako partner biznesowy HR w dziale produkcji układów napędowych w Japonii, ale wcześniej pracowała w Szwecji.

...

Poznajcie Martina Barle

Praca Martina Barle obejmuje wszystko — od roli ulubionego wujka po działanie w charakterze przewodnika wycieczek.

...

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Stanowiska w obszarze HR

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Nowości z całego świata

Volvo Polska po raz dziesiąty laureatem certyfikacji Top Employers Polska

Firma Volvo Polska po raz dziesiąty znalazła się wśród laureatów prestiżowej certyfikacji prowadzonej przez Top Employers Institute. Czynniki, które zadecydowały o ponownym wyróżnieniu firmy to - niezmienne od lat - wysokie standardy w zakresie ...

Divyi podoba się otwarta kultura

Moment, w którym Divya Balasubramanian uznała, że chce pracować w Grupie Volvo w 2007 r., nastąpił kiedy na targach zobaczyła przegubową wywrotkę Volvo CE. 

...

Volvo — oczywisty wybór dla Maggie

Maggie Tsang nie mogła uwierzyć, gdy usłyszała, że Grupa Volvo szuka projektanta usług.

...