Technologia informacyjna

Technologia informacyjna

Obszar stanowisk Technologia informacyjna obejmuje wszystkie działania dotyczące systemów IT, aplikacji i sieci w Grupie Volvo. Obsługa techniczna, wsparcie istniejących usług/rozwiązań IT oraz opracowywanie i zamawianie nowych usług i aplikacji IT to przykłady działań przypisanych do stanowisk z tego działu. 

Pracownicy w obszarze Technologia informacyjna

Volvo — oczywisty wybór dla Maggie

Maggie Tsang nie mogła uwierzyć, gdy usłyszała, że Grupa Volvo szuka projektanta usług.

...

Doskonalenie nowych technologii oznacza także doskonalenie cyberbezpieczeństwa

Kiedy w 2013 r. Yi Sun rozpoczął pracę w Grupie Volvo, wiedział, że chce pracować na najwyższym poziomie w dziedzinie technologii. Jako dyrektor nowo utworzonego zespołu ds. cyberbezpieczeństwa produktów dokładnie realizuje swoje zamierzenie. ...

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Stanowiska w obszarze Technologia informacyjna

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Nowości z całego świata

Volvo Polska po raz dziesiąty laureatem certyfikacji Top Employers Polska

Firma Volvo Polska po raz dziesiąty znalazła się wśród laureatów prestiżowej certyfikacji prowadzonej przez Top Employers Institute. Czynniki, które zadecydowały o ponownym wyróżnieniu firmy to - niezmienne od lat - wysokie standardy w zakresie ...

Divyi podoba się otwarta kultura

Moment, w którym Divya Balasubramanian uznała, że chce pracować w Grupie Volvo w 2007 r., nastąpił kiedy na targach zobaczyła przegubową wywrotkę Volvo CE. 

...

Volvo — oczywisty wybór dla Maggie

Maggie Tsang nie mogła uwierzyć, gdy usłyszała, że Grupa Volvo szuka projektanta usług.

...