Prawo i bezpieczeństwo

Prawo i bezpieczeństwo

Jako doradca prawny pełnisz aktywną rolę w codziennej działalności biznesowej Grupy, wspierając poradami prawnymi nasze działania i naszych firm.

PRACOWNICY W OBSZARZE PRAWO I BEZPIECZEŃSTWO

Poznajcie Chrisa Clementsa

Na początku kariery Chris Clements miał możliwość 3-miesięcznej pracy w Brukseli. Dało mu to globalny widok działalności Volvo CE i umożliwiło znacznie efektywniejsze wykonywanie pracy na obecnie zajmowanym stanowisku.

...

Poznajcie Sophie Aguerre

Jak mówi Sophie Aguerre, zaletą pracy w Grupie Volvo jest to, że jest to organizacja globalna.

...

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Stanowiska w obszarze Prawo i bezpieczeństwo

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Nowości z całego świata

Volvo Polska po raz dziesiąty laureatem certyfikacji Top Employers Polska

Firma Volvo Polska po raz dziesiąty znalazła się wśród laureatów prestiżowej certyfikacji prowadzonej przez Top Employers Institute. Czynniki, które zadecydowały o ponownym wyróżnieniu firmy to - niezmienne od lat - wysokie standardy w zakresie ...

Divyi podoba się otwarta kultura

Moment, w którym Divya Balasubramanian uznała, że chce pracować w Grupie Volvo w 2007 r., nastąpił kiedy na targach zobaczyła przegubową wywrotkę Volvo CE. 

...

Volvo — oczywisty wybór dla Maggie

Maggie Tsang nie mogła uwierzyć, gdy usłyszała, że Grupa Volvo szuka projektanta usług.

...