Produkcja Grupa Volvo

Działalność

Produkcja to kategoria opisująca obszary stanowisk związane z wytwarzaniem wszystkich produktów, w tym logistykę, montaż i refabrykację, a także wzmacnianie znaczenia Grupy Volvo w branży.

PRACOWNICY W OBSZARZE PRODUKCJA

Tworzenie przemysłu przyszłości

John Heckman jest inżynierem zarządzającym globalną organizacją technologii produkcyjnych. Ciągłe zmiany technologii wymuszają innowacyjne podejście do tworzenia nowoczesnych zakładów dostarczających nowe produkty i usługi.

...

Audur Bjarnadottir

Co jest najlepsze w pracy dla Grupy Volvo? Zróżnicowane środowisko i wszyscy niezwykli współpracownicy wnoszą kulturę, która motywuje ludzi do pracy nad sobą i zachęca do rozwoju zespołu i przywództwa. W Grupie Volvo istnieją niezliczone możliwości ...

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Stanowiska w obszarze Produkcja

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Nowości z całego świata

Volvo Polska po raz dziesiąty laureatem certyfikacji Top Employers Polska

Firma Volvo Polska po raz dziesiąty znalazła się wśród laureatów prestiżowej certyfikacji prowadzonej przez Top Employers Institute. Czynniki, które zadecydowały o ponownym wyróżnieniu firmy to - niezmienne od lat - wysokie standardy w zakresie ...

Divyi podoba się otwarta kultura

Moment, w którym Divya Balasubramanian uznała, że chce pracować w Grupie Volvo w 2007 r., nastąpił kiedy na targach zobaczyła przegubową wywrotkę Volvo CE. 

...

Volvo — oczywisty wybór dla Maggie

Maggie Tsang nie mogła uwierzyć, gdy usłyszała, że Grupa Volvo szuka projektanta usług.

...