Zakupy Grupa Volvo

Zakupy

Zakupy to kategoria opisująca obszar stanowisk zaangażowanych w zarządzanie działalnością Grupy Volvo związaną z zakupem towarów i usług. Główne zadanie to wybieranie dobrych dostawców oferujących najlepsze produkty i usługi, które zwiększają wartość biznesową pod względem funkcjonalności, jakości, niezawodności i ceny.

PRACOWNICY W OBSZARZE ZAOPATRZENIE

Chcę mierzyć się z nowymi pomysłami

Vivian chce się rozwijać zawodowo. Oto jak pomogło jej szkolenie w ramach Volvo Group University....

Poznajcie Armando Fonseca

Według Armando Fonseca główną zaletą pracy w Grupie Volvo są możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Po nabraniu znacznego doświadczenia w pracach związanych z rozwojem produktu, Armando zrobił ostatnio krok w innym kierunku, przenosząc się do ...

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Stanowiska w obszarze Zaopatrzenie

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Nowości z całego świata

Volvo Polska po raz dziesiąty laureatem certyfikacji Top Employers Polska

Firma Volvo Polska po raz dziesiąty znalazła się wśród laureatów prestiżowej certyfikacji prowadzonej przez Top Employers Institute. Czynniki, które zadecydowały o ponownym wyróżnieniu firmy to - niezmienne od lat - wysokie standardy w zakresie ...

Divyi podoba się otwarta kultura

Moment, w którym Divya Balasubramanian uznała, że chce pracować w Grupie Volvo w 2007 r., nastąpił kiedy na targach zobaczyła przegubową wywrotkę Volvo CE. 

...

Volvo — oczywisty wybór dla Maggie

Maggie Tsang nie mogła uwierzyć, gdy usłyszała, że Grupa Volvo szuka projektanta usług.

...