Jakość i środowisko

Jakość i środowisko

Zakres działań na stanowiskach Jakość i środowisko to wszystkie aktywności Grupy Volvo dotyczące jakości. Ten obszar dotyczy jakości produktów, jakości produkcji, gwarancji i kampanii. W ramach struktur Jakość i środowisko są podejmowane działania dotyczące ochrony środowiska.

PRACOWNICY W OBSZARZE JAKOŚĆ I ŚRODOWISKO

Poznajcie Gunnel Eriksson

Co myślą klienci? Zadaniem Gunnel Eriksson jest udzielanie odpowiedzi na to pytanie....

Poznajcie Emily Gorman

Jakie przepisy określające normy emisji dla pojazdów obowiązują w Stanach Zjednoczonych? Emily Gorman z działu rozwoju układów napędowych w Hagerstown w USA zna odpowiedź....

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Stanowiska w obszarze Jakość i środowisko

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Nowości z całego świata

Volvo Polska po raz dziesiąty laureatem certyfikacji Top Employers Polska

Firma Volvo Polska po raz dziesiąty znalazła się wśród laureatów prestiżowej certyfikacji prowadzonej przez Top Employers Institute. Czynniki, które zadecydowały o ponownym wyróżnieniu firmy to - niezmienne od lat - wysokie standardy w zakresie ...

Divyi podoba się otwarta kultura

Moment, w którym Divya Balasubramanian uznała, że chce pracować w Grupie Volvo w 2007 r., nastąpił kiedy na targach zobaczyła przegubową wywrotkę Volvo CE. 

...

Volvo — oczywisty wybór dla Maggie

Maggie Tsang nie mogła uwierzyć, gdy usłyszała, że Grupa Volvo szuka projektanta usług.

...