Nieruchomości

Nieruchomości

Obszar stanowisk Nieruchomości obejmuje działania związane z zarządzaniem własnością i obiektami Grupy Volvo. Ten obszar obejmuje zarządzaniem własnością i obiektami (np. zarządzanie kwestiami środowiskowymi i bezpieczeństwem).

Pracownicy w obszarze Nieruchomości

Poznajcie Cecilię Bengtsson

Cecilia Bengtsson jest inżynierem w dziedzinie inżynierii chemicznej i specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących energii i środowiska. Napisała pracę doktorską na temat efektywności przemysłowych systemów energetycznych, a także uczestniczyła w ...

Poznajcie Amrę Insanic

Już jako studentka Amra Insanic nawiązała kontakt z branżą nieruchomości, kiedy założyła firmę brokerską....

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Stanowiska w obszarze Nieruchomości

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Nowości z całego świata

Volvo Polska po raz dziesiąty laureatem certyfikacji Top Employers Polska

Firma Volvo Polska po raz dziesiąty znalazła się wśród laureatów prestiżowej certyfikacji prowadzonej przez Top Employers Institute. Czynniki, które zadecydowały o ponownym wyróżnieniu firmy to - niezmienne od lat - wysokie standardy w zakresie ...

Divyi podoba się otwarta kultura

Moment, w którym Divya Balasubramanian uznała, że chce pracować w Grupie Volvo w 2007 r., nastąpił kiedy na targach zobaczyła przegubową wywrotkę Volvo CE. 

...

Volvo — oczywisty wybór dla Maggie

Maggie Tsang nie mogła uwierzyć, gdy usłyszała, że Grupa Volvo szuka projektanta usług.

...