Sprzedaż i marketing

Sprzedaż i marketing

Sprzedaż i marketing to kategoria stanowisk uczestniczących w tworzeniu oferty Grupy Volvo dla klientów (zarówno twardej, jak i miękkiej) oraz w marketingu i sprzedaży ofert Grupy Volvo.

PRACOWNICY W OBSZARZE SPRZEDAŻ I MARKETING

Możliwość dzielenia się doświadczeniami jest wspaniała

Za pośrednictwem Volvo Group University Márcio mógł poznać menedżerów projektów z innych obszarów. Wyjaśnia, że uniwersytet korporacyjny może wiele zmienić.

...

Poznajcie Leona Li

Dzięki zadowolonym klientom Leon Li ma znacznie większą satysfakcję z pracy. „Konkurencja sprawia, że zawsze musimy wyznaczać standardy. Nagrodą jest wybieranie przez klientów naszych produktów i wzrost udziału w rynku” — mówi.

...

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Stanowiska w obszarze Sprzedaż i marketing

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Nowości z całego świata

Volvo Polska po raz dziesiąty laureatem certyfikacji Top Employers Polska

Firma Volvo Polska po raz dziesiąty znalazła się wśród laureatów prestiżowej certyfikacji prowadzonej przez Top Employers Institute. Czynniki, które zadecydowały o ponownym wyróżnieniu firmy to - niezmienne od lat - wysokie standardy w zakresie ...

Divyi podoba się otwarta kultura

Moment, w którym Divya Balasubramanian uznała, że chce pracować w Grupie Volvo w 2007 r., nastąpił kiedy na targach zobaczyła przegubową wywrotkę Volvo CE. 

...

Volvo — oczywisty wybór dla Maggie

Maggie Tsang nie mogła uwierzyć, gdy usłyszała, że Grupa Volvo szuka projektanta usług.

...