Przyłącz się do nas — naszym celem jest tworzenie dobrobytu dzięki rozwiązaniom transportowym

Volvo Group — programy dla absolwentów

Chcesz pracować w miejscu, w którym wiele się dzieje? Szukasz możliwości rozwoju kariery, która pozwoli Ci kształtować przyszłość transportu? Fascynuje Cię inżynieria, IT, a może logistyka? Nasza oferta międzynarodowych programów dla absolwentów jest szeroka i przygotowana w taki sposób, aby umożliwić Ci realizację potrzeb i doskonalenie umiejętności. Witamy w świecie ekscytujących możliwości!

Który z globalnych programów dla absolwentów odpowiada Ci najbardziej?

Dwóch inżynierów w laboratorium

Inżynieria

Pasjonujesz się złożonymi projektami inżynieryjnymi i chcesz wykorzystać swoje umiejętności techniczne do rozwiązywania prawdziwych problemów biznesowych i stymulowania innowacji? W takim razie ten program zainicjuje Twoją karierę

Inżynieria — program dla absolwentów
Działalność operacyjna — program dla absolwentów

Działalność operacyjna

Czy tworzenie zakładów produkcyjnych nowej generacji jest Twoim wymarzonym wyzwaniem? Czy chcesz wpływać na przyszłość globalnej wymiany towarów, usług i informacji? Jeśli tak, to jest to doskonały początek Twojej kariery w produkcji i logistyce.

Działalność operacyjna — program dla absolwentów
IT — program dla absolwentów

IT

Czy łączność, elektryfikacja i cyfryzacja to pojęcia, które poruszają Twoją wyobraźnię? Chcesz znaleźć się w epicentrum rozwoju IT i uczestniczyć w tworzeniu przedsiębiorstwa przyszłości? Jeśli tak, ten program zapewni Ci podstawę do dalszej kariery.

IT — program dla absolwentów
Osoby pracujące przy stole

Szukasz praktyki?

Jeśli nie spełniasz wymagań, mogą Cię zainteresować praktyki u nas.

Dowiedz się więcej o naszym programie praktyk