Rozwój w Volvo Group

Twoje ambicje związane z rozwojem przyczyniają się do wzrostu naszej organizacji. Zachęcamy wszystkich pracowników do próbowania sił w nowych rolach, a jako globalny gracz możemy zaoferować wiele obszarów i lokalizacji. Wspieramy rozwój kariery zawodowej poprzez takie działania jak szkolenia i osobisty coaching oraz mentoring. Otrzymujesz także osobisty plan biznesowy, dzięki któremu masz kontrolę nad swoimi postępami. Innymi słowy: życzymy Ci osiągnięcia celów i pomożemy Ci w tym. 

Rozwój międzynarodowy

Rozwój międzynarodowy

Jako globalna firma obecna na 190 rynkach dajemy Ci możliwość ubiegania się o krótkoterminowe lub długoterminowe misje za granicą. 

Wynagrodzenia i świadczenia

Wynagrodzenia i świadczenia

Oferujemy konkurencyjną pensję, wynagrodzenie i ustalone dla danego kraju świadczenia. Ale przede wszystkim pracujemy wspólnie, by umożliwić Ci zaprojektowanie własnej kariery. 

POZNAJ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Zbliża się wielki start elektromobilności

Dział ds. elektrycznego układu napędowego w CampX pracuje nad zastąpieniem silnika spalinowego elektrycznym i jednostką sterującą, a Grupa Volvo osiągnęła pozom umożliwiający rozpoczęcie w najbliższych latach wielkoskalowej produkcji pojazdów ...

„Akumulatory są niezwykle intrygujące”

Jeśli uważasz, że akumulatory do pojazdów elektrycznych są podobne do tych w elektrycznych urządzeniach gospodarstwa domowego, telefonie komórkowym, a nawet do akumulatora rozruchowego w tradycyjnym samochodzie z silnikiem benzynowym lub ...

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Dołącz do naszych zespołów

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.