Rozwój w Volvo Group

Rozwój w Volvo Group

Twoje ambicje związane z rozwojem przyczyniają się do wzrostu naszej organizacji. Zachęcamy wszystkich pracowników do próbowania sił w nowych rolach, a jako globalny gracz możemy zaoferować wiele obszarów i lokalizacji. Wspieramy rozwój kariery zawodowej poprzez takie działania jak szkolenia i osobisty coaching oraz mentoring. Otrzymujesz także osobisty plan biznesowy, dzięki któremu masz kontrolę nad swoimi postępami. Innymi słowy: życzymy Ci osiągnięcia celów i pomożemy Ci w tym. 

Wspieramy Twój rozwój

Wspieramy Twój rozwój

Twój osobisty plan biznesowy ma za zadanie jasne określenie powiązania między ogólnym planem biznesowym a Twoim osobistym wkładem. 

Rozwój osobisty
Volvo Group University

Volvo Group University

Nasz uniwersytet jest dostępny dla wszystkich pracowników. Mówimy o szkoleniach wysokiej jakości, które mają przygotować Cię na to, co będzie w przyszłości. 

Volvo Group University
Rozwój międzynarodowy

Rozwój międzynarodowy

Jako globalna firma obecna na 190 rynkach dajemy Ci możliwość ubiegania się o krótkoterminowe lub długoterminowe misje za granicą. 

Wynagrodzenia i świadczenia

Wynagrodzenia i świadczenia

Oferujemy konkurencyjną pensję, wynagrodzenie i ustalone dla danego kraju świadczenia. Ale przede wszystkim pracujemy wspólnie, by umożliwić Ci zaprojektowanie własnej kariery. 

POZNAJ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Dołącz do naszych zespołów

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.