Wynagrodzenie i świadczenia

Wynagrodzenie i świadczenia

Z pracą w Volvo Group wiąże się wiele korzyści. Oprócz tego, że będziesz mieć konkurencyjną pensję i różne świadczenia, będziesz pracować w firmie kierującej się wartościami, w której Twój głos jest słyszany, a Twoje pomysły brane pod uwagę. W Volvo Group ważne kwestie dotyczące pensji obejmują Twoje wyniki oraz gotowość do zmiany i rozwijania się, Twoją zdolność do wykorzystywania możliwości wewnętrznej mobilności lub pracy za granicą, a także Twój potencjał przywódczy. Pracujemy wspólnie, by umożliwić Ci zaprojektowanie własnej kariery.

Wynagrodzenie, które nas wyróżnia

Konkurencyjna pensja podstawowa

Wynagrodzenie

Konkurencyjna pensja podstawowa

Uważamy, że za dobrą pracę należy się godziwa zapłata. Otrzymasz konkurencyjne uposażenie podstawowe i jasno określone zasady uzyskania podwyżki. Twoja podstawowa pensja brutto stanowi podstawę. Monitorujemy naszą konkurencyjność i stosownie korygujemy uposażenia we wszystkich krajach.

Nagradzamy Cię na podstawie wyników

Wynagrodzenie

Nagradzamy Cię na podstawie wyników

Na podstawie Twojej pracy i wyników otrzymasz „Zapłatę za wyniki”. Będziemy Cię nagradzać na podstawie wyników i Twojego wkładu.

Praca to tylko jeden z elementów Twojego życia

Nasz program świadczeń ma wspierać Cię na każdym etapie Twojego życia.

Solidny pakiet świadczeń

Świadczenia

Solidny pakiet świadczeń

Pomagamy pracownikom w ochronie przed pewnymi ryzykami na różnych etapach życia. Zależne od kraju pakiety świadczeń są oferowane stosownie do konkretnego rynku i praktyk prawnych w poszczególnych krajach. 

Przeprowadzka do innego kraju

Swiadczenia

Przeprowadzka do innego kraju

Volvo Group oferuje możliwości realizacji kariery międzynarodowej w ramach organizacji. Oferujemy globalną współpracę, krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne i międzynarodową karierę.

Równowaga między pracą i życiem prywatnym

Świadczenia

Równowaga pomiędzy pracą a życiem prywatnym

W Volvo Group mocno wierzymy, że pracownicy powinni brać pod uwagę zarówno pracę jak i swoje indywidualne potrzeby. Różne programy, które oferuje firma, umomożliwiają tak trudne w dzisiejszych czasach łączenie pracy zawodowej z życiem prywatnym.

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Dołącz do naszych zespołów

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.