Kariera międzynarodowa

Świat jest u Twoich stóp

Kariera międzynarodowa

Jeśli interesuje Cię międzynarodowa kariera, prowadzimy działalność w różnychnych miejscach na świecie. Jako pracownik Volvo Group masz możliwość ubiegania się o krótko- lub długoterminowe zatrudnienie w firmie lub jej oddziale za granicą.

Międzynarodowe doświadczenie w codziennej pracy

Międzynarodowe doświadczenie w codziennej pracy

Jesteśmy globalną firmą obecną na 190 rynkach, która rozwija i dostarcza produkty oraz świadczy usługi za pośrednictwem globalnych projektów i zespołów.

Jako pracownik Volvo Group, nawet jeśli nie będziesz na misji zagranicznej, najprawdopodobniej zdobędziesz międzynarodowe doświadczenie w codziennej pracy poprzez globalną współpracę i wirtualne zespoły. Poprzez międzynarodowe kontakty z kolegami poznasz codzienne działania na całym świecie i nieustannie będziesz się spotykać z różnymi sposobami myślenia.

Dostęp do globalnych stanowisk pracy

Dostęp do globalnych stanowisk pracy

Zachęcamy wszystkich pracowników do regularnego omawiania kariery ze swoimi kierownikami, w tym do przeglądania możliwości stanowisk zagranicznych. Oprócz tego masz dostęp do wolnych stanowisk na całym świecie za pośrednictwem naszego globalnego systemu znajdowania stanowisk pracy.

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Dołącz do naszych zespołów

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Portrety pracowników Volvo Group