Kariera międzynarodowa

Świat jest u Twoich stóp

Kariera międzynarodowa

Jeśli interesuje Cię międzynarodowa kariera, prowadzimy działalność w różnychnych miejscach na świecie. Jako pracownik Volvo Group masz możliwość ubiegania się o krótko- lub długoterminowe zatrudnienie w firmie lub jej oddziale za granicą.

Międzynarodowe doświadczenie w codziennej pracy

Międzynarodowe doświadczenie w codziennej pracy

Jesteśmy globalną firmą obecną na 190 rynkach, która rozwija i dostarcza produkty oraz świadczy usługi za pośrednictwem globalnych projektów i zespołów.

Jako pracownik Volvo Group, nawet jeśli nie będziesz na misji zagranicznej, najprawdopodobniej zdobędziesz międzynarodowe doświadczenie w codziennej pracy poprzez globalną współpracę i wirtualne zespoły. Poprzez międzynarodowe kontakty z kolegami poznasz codzienne działania na całym świecie i nieustannie będziesz się spotykać z różnymi sposobami myślenia.

Dostęp do globalnych stanowisk pracy

Dostęp do globalnych stanowisk pracy

Zachęcamy wszystkich pracowników do regularnego omawiania kariery ze swoimi kierownikami, w tym do przeglądania możliwości stanowisk zagranicznych. Oprócz tego masz dostęp do wolnych stanowisk na całym świecie za pośrednictwem naszego globalnego systemu znajdowania stanowisk pracy.

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Dołącz do naszych zespołów

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Portrety pracowników Volvo Group

Zbliża się wielki start elektromobilności

Dział ds. elektrycznego układu napędowego w CampX pracuje nad zastąpieniem silnika spalinowego elektrycznym i jednostką sterującą, a Grupa Volvo osiągnęła pozom umożliwiający rozpoczęcie w najbliższych latach wielkoskalowej produkcji pojazdów ...

„Akumulatory są niezwykle intrygujące”

Jeśli uważasz, że akumulatory do pojazdów elektrycznych są podobne do tych w elektrycznych urządzeniach gospodarstwa domowego, telefonie komórkowym, a nawet do akumulatora rozruchowego w tradycyjnym samochodzie z silnikiem benzynowym lub ...

Określenie potrzeb klienta

Inżynierowie dobrze sobie radzą z wymyślaniem innowacji technicznych. Jednak do naprawdę przełomowych pomysłów rozwiązujących problemy użytkowników sama technologia to za mało. Właśnie tutaj pojawia się myślenie projektowe. Poznaj Bleranda ...