Jak do nas dołączyć

Czy chciałbyś pracować w globalnej firmie przodującej w innowacyjności? Czy chciałbyś, aby Twoim miejscem pracy było takie, które sprzyja rozwojowi osobistemu pracownika i jego kariery? Wykonaj następujące kroki, aby razem z nami wprawiać świat w ruch.

1. Poszukaj pracy

Poszukaj stanowiska odpowiadającego Twoim umiejętnościom, kwalifikacjom i zainteresowaniom. Zauważ, że wybranie opcji „elastyczne/inne” spowoduje wyświetlenie stanowisk nieograniczonych lokalizacją. 

2. Zastosuj

Po złożeniu podania otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Później będziesz mieć możliwość zaktualizowania swojego profilu osobistego.

3. Rozmowa

Jeśli zakwalifikujemy Cię do rozmowy, skontaktujemy się z Tobą, podając informacje na temat następujących etapów procesu: druga rozmowa, ocena i referencje.

4. Wybór

Wszyscy kandydaci zostaną powiadomieni, gdy na stanowisko zostanie wybrany ostateczny kandydat. Możesz zaznaczyć, że Twoje dane mają pozostać w naszej bazie danych i uaktywnić wyszukiwanie innych stanowisk zgodnych z Twoim profilem.  

5. Wprowadzenie

Gdy rozpocznie się okres Twojego zatrudnienia, zostanie Ci zapewnione wprowadzenie, dzięki któremu szybko staniesz się członkiem zespołu i zaczniesz pracę w najlepszy możliwy sposób.

Razem z nami wprawiaj świat w ruch

Dołącz do naszych zespołów

Wyobraź sobie, że pracujesz z najinteligentniejszymi i najbardziej kreatywnymi umysłami w branży transportu i infrastruktury, opracowując najnowocześniejsze technologie i zrównoważone rozwiązania transportowe, które zmienią przyszłość społeczeństwa.

Poznaj przyszłych współpracowników