Stażysta/ Stażystka w Dziale Remarketing

Grupa Volvo to jeden z wiodących światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych, systemów napędowych do urządzeń morskich i przemysłowych. Jesteśmy również odpowiedzialni za zapewnienie rozwiązań związanych z finansowaniem i serwisem.
Volvo Financial Services dostarcza kompleksowych usług finansowych dla marek Grupy Volvo. Wspiera klientów oraz dealerów w nabywaniu produktów potrzebnych dla biznesu w celu wzmocnienia długoterminowych relacji i osiągnięcia przez nich sukcesu. Pracując z Volvo Financial Services będziesz częścią globalnego i wielokulturowego zespołu ludzi, którzy pracują z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka.
W 2018 roku, drugi raz z rzędu otrzymaliśmy tytuł Great Place To Work. Nasi pracownicy doceniają firmę za atmosferę pracy, uczciwość i szacunek. Zespół Volvo Financial Services to fantastyczni i życzliwi ludzie, którzy wzajemnie się wspierają w wykonywanych zadaniach. Wyzwania, z którymi mierzymy się na co dzień, pozwalają nam się rozwijać, a każdy sukces buduje poczucie dumy z podejmowanych odpowiedzialności.
Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:
Miejsce pracy: Młochów k/Warszawy
W trakcie stażu realizowane będą następujące zadania:

  • Wsparcie procesu sprzedaży pojazdów poleasingowych

  • Wprowadzanie danych do systemów oraz weryfikację ich poprawności,

  • Współpraca z kancelariami windykacyjnymi i prawnymi

  • Współpraca z rzeczoznawcami

  • Tworzenie raportów z prowadzonych działań windykacyjnych,

  • Współpraca z serwisami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Status studenta

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość programu MS Excel

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Systematyczność, skrupulatność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań

  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Owoce i warzywaw każdą środę

  • Zajęcia jogi w biurze

  • Możliwość założenia karty Multisport

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów oraz pogłębienia znajomości języka angielskiego

  • Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Grupy Volvo

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

O nas

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Financial Services to globalny dostawca rozwiązań finansowania dla Volvo Group, który wspiera marki Volvo Group profesjonalnymi usługami finansowymi. To wsparcie obejmuje zapewnianie klientom i dealerom pełnej oferty rozwiązań finansowania, leasingu i ubezpieczenia. Nasz zespół około 1400 specjalistów znajduje się w 45 krajach na całym świecie. Pracując w zespole Volvo Financial Services, będziesz mierzyć się z ambitnymi wyzwaniami, zdobędziesz międzynarodowe uznanie i będziesz współpracować z kolegami z Volvo Group na całym świecie.

Chcemy Cię poznać

Proces aplikacji

Zaaplikuj

Po złożeniu podania otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Później będziesz mieć możliwość zaktualizowania swojego profilu osobistego.

Rozmowa

Jeśli zakwalifikujemy Cię do rozmowy, skontaktujemy się z Tobą, podając informacje na temat następujących etapów procesu: druga rozmowa, ocena i referencje.

Wybór

Wszyscy kandydaci zostaną powiadomieni, gdy na stanowisko zostanie wybrany ostateczny kandydat. Możesz zaznaczyć, że Twoje dane mają pozostać w naszej bazie danych i uaktywnić wyszukiwanie innych stanowisk zgodnych z Twoim profilem.

Wprowadzenie

Gdy rozpocznie się okres Twojego zatrudnienia, zostanie Ci zapewnione wprowadzenie, dzięki któremu szybko staniesz się członkiem zespołu i zaczniesz pracę w najlepszy możliwy sposób.

Referencje