Technik ds. Jakości procesu

Volvo Polska obszar Produkcji Autobusów Miejskich i międzymiastowych poszukuje kandydata na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie audytów procesów produkcyjnych oraz wytwarzanych produktów
  • Gromadzenie i analiza danych oraz zapewnienie przepływu informacji do Zespołów roboczych
  • Inicjowanie i wdrażanie działań korygująco-zapobiegawczych
  • Aktywne wspieranie zespołów w usuwaniu przyczyn odchyleń
  • Sporządzanie raportów jakościowych i ilościowych
  • Aktywny udział w realizacji celów i zadań związanych z polityką firmy, w zakresie: zapewnienia jakości, ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa.

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne), mile widziane wyższe o kierunku jakościowym
  • Bardzo dobra znajomość obsługa pakietu MS Office
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi i metod zapewnienia jakości
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy
  • Spostrzegawczość i samodzielność w działaniu

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym
  • Dobrą atmosferę pracy

O nas

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Buses stawia sobie za cel, aby każdego dnia miliony ludzi mogły dotrzeć do celu podróży. Pewnie, bezpiecznie i z poszanowaniem środowiska. Chcemy coś zmienić na lepsze, będąc pionierem w obszarze przyszłych zrównoważonych rozwiązań transportowych. Chcemy, aby klienci mogli na nas liczyć, każdego dnia gwarantując na całym świecie dyspozycyjność i niezawodność. Volvo Buses jest liderem największej od dziesięcioleci zmiany technologicznej w dziedzinie transportu publicznego, oferując rozwiązania elektromobilności. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Chcemy Cię poznać

Proces aplikacji

Zaaplikuj

Po złożeniu podania otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Później będziesz mieć możliwość zaktualizowania swojego profilu osobistego.

Rozmowa

Jeśli zakwalifikujemy Cię do rozmowy, skontaktujemy się z Tobą, podając informacje na temat następujących etapów procesu: druga rozmowa, ocena i referencje.

Wybór

Wszyscy kandydaci zostaną powiadomieni, gdy na stanowisko zostanie wybrany ostateczny kandydat. Możesz zaznaczyć, że Twoje dane mają pozostać w naszej bazie danych i uaktywnić wyszukiwanie innych stanowisk zgodnych z Twoim profilem.

Wprowadzenie

Gdy rozpocznie się okres Twojego zatrudnienia, zostanie Ci zapewnione wprowadzenie, dzięki któremu szybko staniesz się członkiem zespołu i zaczniesz pracę w najlepszy możliwy sposób.

Referencje