Staż w Dziale Sprzedaży Samochodów Używanych

Firma VOLVO Polska Oddział Samochody Ciężarowe dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy.
Nasi pracownicy każdego dnia zajmują się kształtowaniem rozwiązań pozwalających na świadczenie najwyższej jakości usług, zwiększenie bezpieczeństwa na drogach oraz troski o środowisko naturalne. To miejsce pracy dla ludzi z pasją, chcących realizować swoje pomysły oraz wyznaczać nowe standardy na rynku pojazdów ciężarowych. Wyróżnia nas nowoczesna kultura organizacyjna oparta na zaufaniu, otwartej komunikacji oraz dynamice działania.
Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku:
Lokalizacja: Młochów k/Warszawy
W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:
• Administracja sprzedaży pojazdów używanych (administracja portfolio, dokumentacja, faktury)
• Przygotowanie dokumentów pojazdu do sprzedaży i wydawanie klientom pojazdów sprzedanych
• Archiwizacja dokumentów po sprzedaży pojazdów
• Obsługa procesu przyjęcia pojazdów
• Utrzymanie porządku na placu, ustawianie pojazdów i dbanie o ich stan techniczny
• Obsługa programu Used Truck System
• Współpraca z Volvo Financial Services
Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:
• Status studenta (min. III rok)
• Dokładność i zaangażowanie
• Mile widziana znajomość budowy pojazdów ciężarowych
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kategorii B
• Dyspozycyjność – minimum 4 dni w tygodniu
Oferujemy:
• Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
• Szkolenia wprowadzające, produktowe
• Możliwość wyrobienia karty Multisport
• Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań
• Zajęcia jogi w biurze, owoce w każdą środę
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów
• Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland

O nas

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Marka Volvo Trucks jest znana od dziesięcioleci i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie w branży pojazdów dostawczych. Stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne. W Volvo Trucks będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Chcemy Cię poznać

Proces aplikacji

Zaaplikuj

Po złożeniu podania otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Później będziesz mieć możliwość zaktualizowania swojego profilu osobistego.

Rozmowa

Jeśli zakwalifikujemy Cię do rozmowy, skontaktujemy się z Tobą, podając informacje na temat następujących etapów procesu: druga rozmowa, ocena i referencje.

Wybór

Wszyscy kandydaci zostaną powiadomieni, gdy na stanowisko zostanie wybrany ostateczny kandydat. Możesz zaznaczyć, że Twoje dane mają pozostać w naszej bazie danych i uaktywnić wyszukiwanie innych stanowisk zgodnych z Twoim profilem.

Wprowadzenie

Gdy rozpocznie się okres Twojego zatrudnienia, zostanie Ci zapewnione wprowadzenie, dzięki któremu szybko staniesz się członkiem zespołu i zaczniesz pracę w najlepszy możliwy sposób.

Referencje