Możliwości dla studentów

Możliwości dla studentów

Czy chcesz poznać globalną firmę, dla której ważny jest Twój rozwój osobisty?
Nawiązaliśmy współpracę partnerską z najlepszymi uczelniami wyższymi na całym świecie, aby wyszukiwać utalentowanych młodych ludzi i umożliwiać im dalszy rozwój. Jeśli zechcesz dołączyć do nas, to odkryjesz wiele możliwości. Złóż podanie o przyjęcie na praktyki lub o pracę wakacyjną, zrealizuj u nas swoją pracę naukową lub spotkaj się z nami, gdy kolejny raz odwiedzimy Twoją uczelnię. 

Możliwości Praktyki

Praktyki

Czy chcesz uzupełnić swoje wykształcenie, opanowując nowe umiejętności – a jednocześnie poznając różne możliwości realizowania kariery? Jako praktykant w Volvo Group robisz to wszystko. Może to być także Twój pierwszy krok w kierunku przyszłej kariery u nas.

Każdego roku oferujemy studentom szereg praktyk w takich dziedzinach jak rozwijanie produktów, produkcja, finanse i administracja, marketing i rozwój biznesowy. Wymagania wstępne oraz procedura składania podań mogą zależeć od kraju i dziedziny pracy, ale zawsze wybieramy naszych praktykantów na podstawie możliwości odniesienia ze współpracy obopólnych korzyści. 

Możliwości praktyk
Możliwości pracy wakacyjnej

Możliwości pracy wakacyjnej

Uczysz się w szkole średniej? Ciekawi Cię, na czym polega praca dla Volvo Group? Wakacyjne praktyki w Szwecji lub w USA mogą być doskonałym wejściem na rynek pracy.

Obecnie poszukujemy uczniów, którzy ukończyli 16 lat w 2016 roku i którzy planują kontynuowanie nauki jesienią. Okres praktyk wakacyjnych zaczyna się w maju/czerwcu, a kończy w sierpniu. Istnieje możliwość pracy w różnych działach, takich jak: produkcja, informatyka, finanse, administracja, zaopatrzenie, jakość, zapasy, rozwijanie produktów i obsługa techniczna. 

Możliwości pracy wakacyjnej
Możliwości realizacji pracy naukowej

Możliwości realizacji pracy naukowej

Realizacja pracy naukowej w Volvo Group oznacza, że będziesz się zajmować ciekawymi i ważnymi zagadnieniami, nawiązując kontakty ważne dla Twojej przyszłej kariery. To także możliwość dołączenia do nas.

Jeśli masz temat pracy naukowej, możesz zwrócić się do nas w celu znalezienia dla Ciebie kierownika wspierającego, który pomoże Ci w rozwinięciu pomysłu. Możesz także zgłosić się do jednego z projektów naukowych Volvo Group, które zaproponowali menedżerowie. 

Możliwości realizacji pracy naukowej