Program praktyk międzynarodowych

Program praktyk międzynarodowych

Wyobraź sobie dynamiczny start swojej kariery dzięki wykorzystaniu swoich uzdolnień w różnych obszarach biznesowych. Wyobraź sobie pracę w globalnej firmie przodującej w innowacyjności. Dodaj do tego trochę poszukiwanych doświadczeń międzynarodowych, a ujrzysz program praktyk międzynarodowych Volvo Group. Możliwe, że jest to najlepszy sposób rozpoczęcia życia zawodowego.

Co oferujemy

Co oferujemy

Możliwość zdobywania doświadczenia na praktykach międzynarodowych Volvo Group to jedna z najbardziej fascynujących ofert. Program daje Ci szansę poznania Volvo Group od środka. W czasie od dwóch tygodni do sześciu miesięcy mieszkasz i pracujesz za granicą, dołączasz do zespołu profesjonalistów i podejmujesz się ambitnych misji w różnych obszarach i funkcjach biznesowych. Pomożemy Ci w zakwaterowaniu, pokryciu wydatków przez całą podróż, a także wydatków związanych z utrzymaniem. Pomożemy Ci także w sprawach administracyjnych, na przykład związanych z uzyskaniem zezwolenia na pracę lub wnioskiem wizowym 

Dokąd iść

Dokąd iść

Program międzynarodowych praktyk Volvo Group daje Ci możliwość dołączenia do jednego z zespołów we Francji, Szwecji, Indiach, Japonii lub USA. Ponieważ jesteśmy globalną firmą zatrudniającą około 95,000 pracowników na ponad 190 rynkach, będziesz kontaktować się z ludźmi reprezentującymi wszelkie kultury i funkcje – Twoim miejscem pracy będzie świat.  

Należysz do nas?

Należysz do nas?

Uczestnicy praktyk międzynarodowych to niezwykłe osoby. Dają z siebie wszystko, poszukując innowacyjnych rozwiązań, aby wprawiać w ruch świat, i z pasją podchodzą do tego, co robią, niezależnie od tego, czy pracują w marketingu, finansach czy zarządzie. Jeśli ten opis pasuje do Ciebie i jeśli jesteś graczem zespołowym autentycznie zainteresowanym kształtowaniem przyszłości zrównoważonych rozwiązań transportowych, zgłoś się. Pamiętaj, że musisz spełnić następujące warunki:

  • Jesteś na 3. lub 4. roku studiów licencjackich lub 1. roku studiów magisterskich na jednym z naszych preferowanych uniwersytetów partnerskich. Zapoznaj się z powyższą listą.
       
  • Masz wysoką średnią ocen, biegle posługujesz się angielskim i masz potwierdzone doświadczenia lidera i/lub pracy społecznej, albo zaangażowania w sieci studenckie.
      
  • Masz ważny paszport oraz, jeśli ubiegasz się o praktyki w USA, prawo jazdy.
Proces praktyk

Proces zgłaszania się i rekrutacji

1. Zastosuj

Po złożeniu podania otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Pamiętaj, że jeśli interesuje Cię kilka krajów lub stanowisk, musisz złożyć osobne podanie o każdy kraj lub stanowisko.

2. Rozmowa online

Jeśli Cię wybierzemy, w ciągu sześciu-ośmiu tygodni od daty złożenia podania otrzymasz zaproszenie na krótką wirtualną rozmowę.

3. Rozmowa

Kandydaci, którzy znajdą się na krótkiej liście, zostaną zaproszenie na rozmowę z jednym z rekruterów z Volvo Group.

4. Wybór

Jeśli znajdziesz się wśród ostatecznych kandydatów, skontaktujemy Cię z przyszłym kierownikiem, który będzie Twoim gospodarzem w Volvo Group, oraz z lokalnym działem Human Resources, aby zorganizować Twoją praktykę międzynarodową w Volvo Group. 

5. Przyjmowanie na praktyki

Teraz już możesz dołączyć do świata Volvo Group. Umożliwimy Ci poznanie firmy w najlepszy sposób. 

Program praktyk międzynarodowych

Przedstawiamy: Ebba i Maria

Ebba Bergbom Wallin oraz Maria Lundin są na pierwszym roku programu przedsiębiorczości (KBE) Szkoły Biznesu, Ekonomii i Prawa Uniwersytetu w Göteborgu. Cieszą się ze zdobycia miejsca w programie praktyk międzynarodowych Volvo Group i liczą na fascynujący, kształcący okres, który właśnie się dla nich zaczyna.

 

Pomóż nam wprawiać świat w ruch

Poszukaj praktyk międzynarodowych