Pozwólmy pojazdom mówić

Łączność

Volvo Group wychodzi do klientów z najszerszą w branży ofertą rozwiązań łączności do samochodów ciężarowych, autobusów i sprzętu budowlanego. Mamy niemal 800 000 zasobów podłączonych do sieci, co plasuje nas na pierwszym miejscu w branży pod względem liczby usieciowionych pojazdów komercyjnych i maszyn. Łączność ma podstawowe znaczenie dla realizacji naszych celów – wydłużenia czasu dyspozycyjności, poprawy ekonomiki paliwowej, a także dla zwiększenia bezpieczeństwa dróg.

Dla Volvo Group łączność to jeden z głównych obszarów technologicznych. Dzięki wykorzystaniu danych dotyczących pojazdu nasze rozwiązania pozwalają klientom obniżyć koszty usług i rozwiązań zapewniających dyspozycyjność i produktywność. Łączność to także czynnik umożliwiający rozwój automatyzacji i elektromobilności, zarówno w aspekcie technologicznym, jak i aspekcie usług i rozwiązań do tych zastosowań. Nasze rozwiązania sprzyjają zwiększeniu efektywności transportu i zasobów dzięki optymalizacji ruchu drogowego i lepszemu wykorzystaniu istniejącej infrastruktury.

Kolejny krok ku inteligentnemu transportowi

Kolejny krok ku inteligentnemu transportowi

„Najważniejsze dla naszych są i będą cztery obszary: produktywność, dyspozycyjność, paliwooszczędność i bezpieczeństwo. Za pośrednictwem usług i rozwiązań programistycznych możemy zapewniać te wartości nowymi sposobami, lepiej dostosowanymi do potrzeb biznesowych klientów z różnych segmentów i rynków”.

Pełna rozmowa

Zalety łączności

Nasze rozwiązania łącznościowe pozwalają naszym klientom obniżyć koszty dzięki optymalizacji floty i oszczędności paliwa, a także zwiększyć produktywność i rentowność dzięki lepszej dyspozycyjności. Jest to czynnik inspirujący powstawanie nowych modeli biznesowych i usług, a ponadto może powodować zwiększenie efektywności transportu i zasobów dzięki optymalizacji ruchu drogowego i lepszemu wykorzystaniu istniejącej infrastruktury.

Lepsza dyspozycyjność

Lepsza dyspozycyjność

Większa oszczędność paliwa

Większa oszczędność paliwa

Większe bezpieczeństwo

Większe bezpieczeństwo

Łączność – najnowsze wiadomości

Volvo Group Venture Capital inwestuje w Autotech Ventures

Organizacja Volvo Group Venture Capital AB zainwestowała w Autotech Ventures — jeden z głównych amerykańskich funduszy venture capital koncentrujący się na start-upach w branży transportu naziemnego....

Przyszłość bardziej zrównoważonych rozwiązań

Volvo Group przoduje w dziedzinie łączności. Dzięki ponad milionowi połączonych z siecią zasobów klientów na całym świecie, Volvo Group przetwarza wielkie ilości danych dla klientów, co może przyczynić się do zmian na lepsze w przyszłości.

...

Razem dla bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo zawsze było ważnym przedmiotem zainteresowania Volvo Group. Mamy je w genach i stanowi naturalną część naszej przyszłości. Milion połączonych z siecią zasobów klientów dodatkowo wzmacnia nasze i tak silne fundamenty i umożliwia ...

Innowacje wszystkich naszych marek

Innowacje wszystkich naszych marek

Zobacz wszystkie nasze marki
Automatyzacja Volvo

Automatyzacja

Jesteśmy przekonani, że automatyzacja całkowicie zmieni komercyjne rozwiązania transportowe, z których większość z nas korzysta na co dzień.

Automatyzacja
Elektromobilność Volvo

Elektromobilność

Elektromobilność zmienia świat motoryzacji, a już niedługo zmieni także sposób planowania miast i ich infrastrukturę.

Elektromobilność