Przyszłość dla pojazdów elektrycznych

Elektromobilność

Elektromobilność zmienia świat motoryzacji, a już niedługo zmieni także sposób planowania miast i ich infrastrukturę. Wyobraź sobie przystanki autobusowe w szpitalach czy centrach handlowych lub nocne dostawy realizowane przez ciche pojazdy dostawcze.

W Volvo Group czerpiemy wiedzę z budowania pojazdów i systemów motoryzacyjnych, i tworzymy technologię, która nie tylko zapewni naszym miastom zmniejszenie hałasu i zanieczyszczenia, ale także zmieni na zawsze budownictwo.

Lepszy transport miejski

Göteborg liderem we wprowadzaniu zelektryfikowanych autobusów

Lepszy transport miejski

Obejrzyj film

Zalety elektromobilności

Niższa emisja CO2

Niższy poziom hałasu

Energooszczędność

Elektromobilność – najnowsze wiadomości

Renault Trucks podpisuje historyczną umowę z Carlsberg Group na dostawę 20 elektrycznych samochodów ciężarowych

Renault Trucks robi decydujący krok w transformacji transportu miejskiego, ogłaszając podpisanie umowy z Carlsberg Group na dostawę 20 pojazdów D Wide Z.E. Te całkowicie elektryczne, 26-tonowe samochody ciężarowe, które zostaną dostarczone w 2020 r., ...

Volvo Group Venture Capital inwestuje w Autotech Ventures

Organizacja Volvo Group Venture Capital AB zainwestowała w Autotech Ventures — jeden z głównych amerykańskich funduszy venture capital koncentrujący się na start-upach w branży transportu naziemnego....

Volvo Trucks rozpoczyna sprzedaż elektrycznych samochodów ciężarowych przeznaczonych do transportu miejskiego

Volvo Trucks zapowiada rozpoczęcie sprzedaży elektrycznych samochodów ciężarowych Volvo FL i Volvo FE na wybranych rynkach europejskich. W ten sposób przedsiębiorstwo stara się zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na zrównoważone rozwiązania ...

Wypowiedzi na temat elektromobilności

Akumulatory są niezwykle intrygujące

Akumulatory są niezwykle intrygujące

Susanne Bjärsvik jest dyrektorem ds. systemu magazynowania energii w Grupie Volvo i pionierem w branży akumulatorów. Wyjaśnia, dlaczego uważa akumulatory do pojazdów elektrycznych za tak facynujące.

Zbliża się wielki start elektromobilności

Zbliża się wielki start elektromobilności

Azra Selimovic jest dyrektorem ds. elektrycznego układu napędowego w Grupie Volvo. Dowiedz się, co uważa za największe wyzwania związane z wdrażaniem pojazdów elektrycznych na wielką skalę.

Innowacje wszystkich naszych marek

Innowacje wszystkich naszych marek

Zobacz wszystkie nasze marki
Automatyzacja Volvo

Automatyzacja

Jesteśmy przekonani, że automatyzacja całkowicie zmieni komercyjne rozwiązania transportowe, z których większość z nas korzysta na co dzień.

Automatyzacja
Innowacyjność – łączność

Łączność

Volvo Group wychodzi do klientów z najszerszą w branży ofertą rozwiązań łączności do samochodów ciężarowych, autobusów i sprzętu budowlanego.

Łączność