Przyszłość dla pojazdów elektrycznych

Elektromobilność

Elektromobilność zmienia świat motoryzacji, a już niedługo zmieni także sposób planowania miast i ich infrastrukturę. Wyobraź sobie przystanki autobusowe w szpitalach czy centrach handlowych lub nocne dostawy realizowane przez ciche pojazdy dostawcze.

W Volvo Group czerpiemy wiedzę z budowania pojazdów i systemów motoryzacyjnych, i tworzymy technologię, która nie tylko zapewni naszym miastom zmniejszenie hałasu i zanieczyszczenia, ale także zmieni na zawsze budownictwo.

Lepszy transport miejski

Göteborg liderem we wprowadzaniu zelektryfikowanych autobusów

Lepszy transport miejski

Obejrzyj film

Zalety elektromobilności

Niższa emisja CO2

Niższy poziom hałasu

Energooszczędność

Elektromobilność – najnowsze wiadomości

Wypowiedzi na temat elektromobilności

Akumulatory są niezwykle intrygujące

Akumulatory są niezwykle intrygujące

Susanne Bjärsvik jest dyrektorem ds. systemu magazynowania energii w Grupie Volvo i pionierem w branży akumulatorów. Wyjaśnia, dlaczego uważa akumulatory do pojazdów elektrycznych za tak facynujące.

Zbliża się wielki start elektromobilności

Zbliża się wielki start elektromobilności

Azra Selimovic jest dyrektorem ds. elektrycznego układu napędowego w Grupie Volvo. Dowiedz się, co uważa za największe wyzwania związane z wdrażaniem pojazdów elektrycznych na wielką skalę.

Innowacje wszystkich naszych marek

Innowacje wszystkich naszych marek

Zobacz wszystkie nasze marki
Automatyzacja Volvo

Automatyzacja

Jesteśmy przekonani, że automatyzacja całkowicie zmieni komercyjne rozwiązania transportowe, z których większość z nas korzysta na co dzień.

Automatyzacja
Innowacyjność – łączność

Łączność

Volvo Group wychodzi do klientów z najszerszą w branży ofertą rozwiązań łączności do samochodów ciężarowych, autobusów i sprzętu budowlanego.

Łączność