Volvo Polska Partnerem Kongresu Regionów 2018

26 i 27 czerwca br. w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbył się IX Kongres Regionów. Jest to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli samorządu, biznesu i organizacji pozarządowych. Od dwóch lat Volvo Polska jest Partnerem tego wydarzenia.
Volvo Polska na Kongresie Regionów 2018

Volvo Polska na Kongresie Regionów 2018

W tym roku wśród wiodących tematów poruszanych podczas sesji plenarnych i paneli dyskusyjnych były najważniejsze megatrendy w aglomeracjach i wyzwania w zakresie organizacji przyjaznej przestrzeni miejskiej oraz wdrażania ekologicznych rozwiązań w transporcie miejskim.

Firmę Volvo Polska reprezentował Marek Gawroński – Wiceprezes ds. Relacji Publicznych i Rządowych, który wystąpił na sesji plenarnej pt. Czy polskie miasta są gotowe na rewolucje w mobilności?

Wraz z urzędnikami, ekspertami i aktywistami miejskimi Marek Gawroński rozmawiał o zmianach w sposobie przemieszczania się powodowanych zarówno przez nowe technologie jak i regulacje prawne oraz o tym, jak rozwijać komunikację w dużych miastach i co zrobić, by transport był zrównoważony i atrakcyjny dla pasażerów. Podkreślił doświadczenie Volvo w zakresie elektromobilnych rozwiązań dla miejskiego transportu autobusowego oraz przygotowanie firmy na najnowsze wyzwania związane z autonomicznym transportem publicznym.

Informacje pokrewne

Dystrybucja darmowej żywności w Malezji

Zainspiruj się różnorodnością projektów w ramach inicjatywy Prezent okolicznościowy 2018 skupiającej naszych kolegów z całego świata zaangażowanych w działania społeczne. Jednym z przykładów jest firma Volvo Trucks Malaysia, która przekazała ...

Przyszłość bardziej zrównoważonych rozwiązań

Volvo Group przoduje w dziedzinie łączności. Dzięki ponad milionowi połączonych z siecią zasobów klientów na całym świecie, Volvo Group przetwarza wielkie ilości danych dla klientów, co może przyczynić się do zmian na lepsze w przyszłości.

...

Razem dla bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo zawsze było ważnym przedmiotem zainteresowania Volvo Group. Mamy je w genach i stanowi naturalną część naszej przyszłości. Milion połączonych z siecią zasobów klientów dodatkowo wzmacnia nasze i tak silne fundamenty i umożliwia ...