Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Pani Jadwiga Emilewicz w Volvo Polska

21 września w Volvo Polska odbyła się wizyta Minister Przedsiębiorczości i Technologii.
Prezentacja w Volvo Polska
Factory tour

Wizyta w fabryce autobusów Volvo

Minister Emilewicz zapoznała się z historią działalności firmy w Polsce, a następnie zwiedziła fabrykę autobusów. Podczas zwiedzania zapoznała się z zastosowaniem Artificial Inteligence w procesie produkcyjnym. Kolejnym punktem programu była wizyta w dziale Volvo Research and Development, w którym zaprezentowano, w jaki sposób najnowsze technologie są wykorzystywane w projektach prowadzonych w Volvo.
 
Goście mieli również okazję, by dowiedzieć się więcej o zelektryfikowanych autobusach podczas jazdy testowej Volvo 7900 Electric oraz obejrzeć proces jego ładowania.

“Pani Minister była pod ogromnym wrażeniem dokonań Volvo w Polsce, zaangażowania i profesjonalizmu naszych pracowników oraz tego, jak mocną pozycję mają nasze autobusy w Polsce. Skoncentrowaliśmy się na R&D, AI w prcesie produkcyjnym, co również spotkało się z ogromnym zainteresowaniem Pani Minister” – podsumował wizytę Marek Gawroński, Public and Gov. Affairs Vice President.

W wizycie również uczestniczył Daniel Larsson – Radca Ambasady Szwecji w Polsce.

Informacje pokrewne

Dystrybucja darmowej żywności w Malezji

Zainspiruj się różnorodnością projektów w ramach inicjatywy Prezent okolicznościowy 2018 skupiającej naszych kolegów z całego świata zaangażowanych w działania społeczne. Jednym z przykładów jest firma Volvo Trucks Malaysia, która przekazała ...

Przyszłość bardziej zrównoważonych rozwiązań

Volvo Group przoduje w dziedzinie łączności. Dzięki ponad milionowi połączonych z siecią zasobów klientów na całym świecie, Volvo Group przetwarza wielkie ilości danych dla klientów, co może przyczynić się do zmian na lepsze w przyszłości.

...

Razem dla bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo zawsze było ważnym przedmiotem zainteresowania Volvo Group. Mamy je w genach i stanowi naturalną część naszej przyszłości. Milion połączonych z siecią zasobów klientów dodatkowo wzmacnia nasze i tak silne fundamenty i umożliwia ...