Zbiórka dla Ośrodka Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w ramach wolontariatu pracowniczego

W dniach 27-31 sierpnia w Volvo Polska we Wrocławiu prowadzona została zbiórka materiałów higienicznych i opatrunkowych dla Ośrodka Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Fundacji Świętego Huberta.
Ośrodek Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Fundacji Świętego Huberta

Ośrodek Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Fundacji Świętego Huberta

Madzia

Warchlak Madzia – jedna z podopiecznych Ośrodka

Dzięki zaangażowaniu pracowników Volvo Polska we Wrocławiu, udało się zebrać: bandaże, kompresy, plastry z opatrunkiem, jednorazowe igły, strzykawki oraz rękawiczki, bandaże eleastyczne, ręczniki papierowe, plastry elastyczne, rurki intubacujne, maski tlenowe, podkłady higieniczne. Wszystkie zebrane materiały higieniczne i opatrunkowe zostały przekazane do Ośrodka w sobotę, 1 września 2018 i posłużą do ratowania zwierząt poszkodowanych między innymi w wypadkach komunikacyjnych.

Akcja została zrealizowana w ramach działań związanych ze społeczną odpowiedzialnością prowadzonych w Volvo Polska. 

Informacje pokrewne

Dystrybucja darmowej żywności w Malezji

Zainspiruj się różnorodnością projektów w ramach inicjatywy Prezent okolicznościowy 2018 skupiającej naszych kolegów z całego świata zaangażowanych w działania społeczne. Jednym z przykładów jest firma Volvo Trucks Malaysia, która przekazała ...

Przyszłość bardziej zrównoważonych rozwiązań

Volvo Group przoduje w dziedzinie łączności. Dzięki ponad milionowi połączonych z siecią zasobów klientów na całym świecie, Volvo Group przetwarza wielkie ilości danych dla klientów, co może przyczynić się do zmian na lepsze w przyszłości.

...

Razem dla bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo zawsze było ważnym przedmiotem zainteresowania Volvo Group. Mamy je w genach i stanowi naturalną część naszej przyszłości. Milion połączonych z siecią zasobów klientów dodatkowo wzmacnia nasze i tak silne fundamenty i umożliwia ...