Volvo Polska wśród 30 firm, które wpłynęły na rozwój Dolnego Śląska

16 maja byliśmy obecni na konferencji pt. "Rola i wpływ biznesu na rozwój Dolnego Śląska w ostatnim 30-leciu", którą zorganizowała wrocławska redakcja Gazety Wyborczej.

Nagroda dla Volvo Polska

O osiągnięciach i udziale Volvo w rozwoju Wrocławia i regionu, podczas sesji panelowej, opowiadał Marek Gawroński, wiceprezes Volvo Polska ds. relacji z sektorem publicznym. Marek odebrał też nagrodę dla Volvo Polska – symboliczną pierwszą stronę, tzw. Jedynkę Gazety Wyborczej wręczoną w uznaniu za to, że należymy do grona firm, które po 1989 roku postawiły na rozwój i dziś należą do światowej czołówki.

Konferencja była częścią szerszego projektu – 30 firm na 30-lecie przemian gospodarczych wg Gazety Wyborczej, w ramach którego redakcja przygotowała artykuły prasowe oraz wystawę - 30 firm z Dolnego Śląska, które zmieniają gospodarkę, prezentowaną we Wrocławiu na ul. Oławskiej i w Rynku.

Informacje pokrewne

Dystrybucja darmowej żywności w Malezji

Zainspiruj się różnorodnością projektów w ramach inicjatywy Prezent okolicznościowy 2018 skupiającej naszych kolegów z całego świata zaangażowanych w działania społeczne. Jednym z przykładów jest firma Volvo Trucks Malaysia, która przekazała ...

Przyszłość bardziej zrównoważonych rozwiązań

Volvo Group przoduje w dziedzinie łączności. Dzięki ponad milionowi połączonych z siecią zasobów klientów na całym świecie, Volvo Group przetwarza wielkie ilości danych dla klientów, co może przyczynić się do zmian na lepsze w przyszłości.

...

Razem dla bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo zawsze było ważnym przedmiotem zainteresowania Volvo Group. Mamy je w genach i stanowi naturalną część naszej przyszłości. Milion połączonych z siecią zasobów klientów dodatkowo wzmacnia nasze i tak silne fundamenty i umożliwia ...