Tworzenie przemysłu przyszłości

John Heckman jest inżynierem zarządzającym globalną organizacją technologii produkcyjnych. Ciągłe zmiany technologii wymuszają innowacyjne podejście do tworzenia nowoczesnych zakładów dostarczających nowe produkty i usługi.

Tworzenie przemysłu przyszłości

John Heckman jest menedżerem ds. technologii produkcji w zakładzie Volvo Group Lehigh Valley Operation, w Pensylwanii w USA. Jest menedżerem nowej globalnej organizacji, koordynującej i udostępniającej najlepsze praktyki w celu tworzenia przemysłu przyszłości.

„To ciekawe wyzwanie, a szczególnie cieszy mnie możliwość znajdowania i badania nowych technologii, a także opracowywania nowych rozwiązań” — mówi John.

Wyzwanie, obejmujące zarówno opracowywanie nowych procesów dla bieżących projektów, jak i znajdowanie przyszłych metod montażu i testowania, wyjaśnia pasję, z jaką John podchodzi do technologii produkcji.

„Jestem przekonany, że zapewni mi to więcej wolności w pracy oraz pomoże zapewnić bezpieczną przyszłość firmy” — mówi.

W Grupie Volvo „Ciągłe doskonalenie” ma podstawowe znaczenie — wszyscy są zachęcani do poszukiwania nowych sposobów wykonywania codziennej pracy. John uważa, że zadecyduje to o przyszłym sukcesie.

„Struktura oddolna jest właściwa — produkt jest konstruowany każdego dnia. Operatorzy i kierownictwo naszych zakładów wiedzą lepiej niż ktokolwiek inny o naszych sukcesach i porażkach w zakresie projektowania, produkcji i procesów. Każdy mały pomysł może spowodować zasadniczą zmianę”.

Ponieważ zaś technologia i produkty stale się zmieniają, John uważa za ważne dzielenie się najlepszymi praktykami.

„Razem mamy większe możliwości. Jako jedna z największych organizacji przemysłowych mamy rozległą wiedzę i doświadczenie” — mówi John.

 „Zawsze chciałem należeć do zwycięskich drużyn i wierzę, że dlatego jestem w Grupie Volvo”.

Informacje pokrewne

Zbliża się wielki start elektromobilności

Dział ds. elektrycznego układu napędowego w CampX pracuje nad zastąpieniem silnika spalinowego elektrycznym i jednostką sterującą, a Grupa Volvo osiągnęła pozom umożliwiający rozpoczęcie w najbliższych latach wielkoskalowej produkcji pojazdów ...

„Akumulatory są niezwykle intrygujące”

Jeśli uważasz, że akumulatory do pojazdów elektrycznych są podobne do tych w elektrycznych urządzeniach gospodarstwa domowego, telefonie komórkowym, a nawet do akumulatora rozruchowego w tradycyjnym samochodzie z silnikiem benzynowym lub ...

Określenie potrzeb klienta

Inżynierowie dobrze sobie radzą z wymyślaniem innowacji technicznych. Jednak do naprawdę przełomowych pomysłów rozwiązujących problemy użytkowników sama technologia to za mało. Właśnie tutaj pojawia się myślenie projektowe. Poznaj Bleranda ...