Poznajcie Jerrie Carter

Jerrie Carter pracuje jako specjalista ds. sprzedaży wewnętrznie w dziale Volvo Financial Services w Greensboro w Karolinie Północnej, USA.

Jerrie Carter

W 1998 r. rozpoczęła pracę w Volvo Financial Services jako specjalista ds. inkasa. Do jej obowiązków należało pomaganie klientom w dokonywaniu płatności oraz określanie przyczyn opóźnień w płatnościach.

„Okazało się to cennym doświadczeniem i poproszono mnie o objęcie stanowiska specjalisty ds. windykacji” — mówi.

„Tak naprawdę chciałam poznać nieznane mi dotąd elementy działalności. Jesteśmy firmą finansową i pomagamy dealerom sprzedawać samochody ciężarowe. Można się wiele nauczyć”.

Kiedy pojawiła się możliwość pracy na stanowisku analityka kredytów detalicznych, Jerrie skorzystała z niej i przepracowała w tym charakterze 11 lat. Uczestniczyła w analizie kondycji finansowej potencjalnych klientów.

„Jak się okazało, był to krok w stronę mojej obecnej roli jako specjalisty ds. sprzedaży wewnętrznej tutaj, w Greensboro.

Jej obecna praca polega na wspieraniu zespołu sprzedaży terenowej.

„Oferujemy klientom finansowanie i pomagamy uzgadniać stawki. Zespół polega na naszych umiejętnościach, finalizując kontrakty. Mając doświadczenie w udzielaniu kredytów, wiem, jak negocjować warunki. Udało mi się przekazać swoją wiedzę moim współpracownikom".

Imię i nazwisko: Jerrie Carter
Wykształcenie: tytuł licencjata w dziedzinie księgowości uzyskany na uniwersytecie North Carolina A&T State University, Greensboro, Karolina Północna
Stanowisko: Inside Sales Specialist Sr.
Organizacja: Volvo Financial Services
Lokalizacja: Greensboro, Karolina Północna, USA.

Informacje pokrewne

Zbliża się wielki start elektromobilności

Dział ds. elektrycznego układu napędowego w CampX pracuje nad zastąpieniem silnika spalinowego elektrycznym i jednostką sterującą, a Grupa Volvo osiągnęła pozom umożliwiający rozpoczęcie w najbliższych latach wielkoskalowej produkcji pojazdów ...

„Akumulatory są niezwykle intrygujące”

Jeśli uważasz, że akumulatory do pojazdów elektrycznych są podobne do tych w elektrycznych urządzeniach gospodarstwa domowego, telefonie komórkowym, a nawet do akumulatora rozruchowego w tradycyjnym samochodzie z silnikiem benzynowym lub ...

Określenie potrzeb klienta

Inżynierowie dobrze sobie radzą z wymyślaniem innowacji technicznych. Jednak do naprawdę przełomowych pomysłów rozwiązujących problemy użytkowników sama technologia to za mało. Właśnie tutaj pojawia się myślenie projektowe. Poznaj Bleranda ...