Poznajcie Kamilę Czaję

Kamila Czaja podjęła pracę w zakładzie Volvo Maszyny Budowlane w Polsce z wielu powodów. „Volvo było znanym pracodawcą w Polsce, firmą o dobrej reputacji. Ponadto cenię wartości reprezentowane przez markę Volvo: bezpieczeństwo, troskę o środowisko i jakość” — mówi. Kiedy kilka lat później zakład został zamknięty, Kamila skorzystała z okazji i przeniosła się do centrali Volvo CE w Brukseli. Nigdy nie żałowała tego kroku.
Kamila Czaja

Kamila Czaja

„Tu mogę pracować w międzynarodowym otoczeniu i zajmować się interesującymi kwestiami dotyczącymi działalności operacyjnej całej firmy. To cenne doświadczenie, które wykorzystam w przyszłości”— mówi.

Kamila zajmuje się strategicznym procesem firmy. Planuje i koordynuje wyniki, wspiera kierownictwo i kontroluje realizację celów strategicznych.

Wspiera także wiele projektów rozwoju działalności prowadzonych zgodnie z kierunkiem rozwoju korporacyjnego firmy.

W ciągu dnia przede wszystkim kontaktuje się z innymi osobami na spotkaniach, za pomocą poczty e-mail i połączeń konferencyjnych. Jej terminarz jest zwykle wypełniony, ale Kamila stara się zachować elastyczność działania.

„Najważniejsza jest umiejętność nadawania priorytetów i szybkiego dostosowania się, gdy wystąpią ważne problemy” — komentuje.

Praca jest dla Kamili źródłem zarówno energii, jak i satysfakcji. Podkreśla także, że czuje, że przedsiębiorstwo inwestuje w jej rozwój.

„Dano mi swobodę wykonywania pracy tak, jak chcę. Mój pracodawca mi ufa, a to powoduje, że jestem zaangażowana i lojalna. To jest otwarte środowisko, a ludzie, z którymi pracuję, dają mi energię” — mówi.

Imię i nazwisko: Kamila Czaja
Wykształcenie: studia magisterskie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu IE MBA, Louvain School of Management, Belgia
Stanowisko: Director Strategy
Organizacja: Volvo Construction Equipment
Lokalizacja: Bruksela, Belgia

Informacje pokrewne

Zbliża się wielki start elektromobilności

Dział ds. elektrycznego układu napędowego w CampX pracuje nad zastąpieniem silnika spalinowego elektrycznym i jednostką sterującą, a Grupa Volvo osiągnęła pozom umożliwiający rozpoczęcie w najbliższych latach wielkoskalowej produkcji pojazdów ...

„Akumulatory są niezwykle intrygujące”

Jeśli uważasz, że akumulatory do pojazdów elektrycznych są podobne do tych w elektrycznych urządzeniach gospodarstwa domowego, telefonie komórkowym, a nawet do akumulatora rozruchowego w tradycyjnym samochodzie z silnikiem benzynowym lub ...

Określenie potrzeb klienta

Inżynierowie dobrze sobie radzą z wymyślaniem innowacji technicznych. Jednak do naprawdę przełomowych pomysłów rozwiązujących problemy użytkowników sama technologia to za mało. Właśnie tutaj pojawia się myślenie projektowe. Poznaj Bleranda ...