Poznajcie Lindę Brewster

Kiedy Lindzie Brewster zaproponowano przeniesienie do nowego centrum dystrybucji części Grupy Volvo w Byhalia w stanie Mississippi, potraktowała to jako możliwość zaczęcia od nowa.
Linda Brewster

Linda Brewster

Pod 20 latach przepracowanych jako Administrative Assistant w poprzednim centrum dystrybucyjnym Grupy Volvo w pobliżu Memphis w stanie Tennessee, Brewster została zatrudniona w Byhalia Central Distribution Center (CDC) jako Shipping and Export Coordinator.

Zakład o powierzchni niemal stu tysięcy metrów kwadratowych jest obecnie największym centrum dystrybucji części Grupy Volvo i pierwszym takim centrum Grupy w Ameryce Północnej. Istnieje także możliwość powiększenia zajmowanej powierzchni o kolejne 23 tysiące metrów kwadratowych.

Szybkie tempo pracy na nowo objętym stanowisku odpowiada Lindzie. Podobnie jak duch zespołu w centrum w Byhalii, który wytworzył się wśród 250 pracowników — w tym ponad 80 przeniesionych z innych zakładów. 

„Ludzie, których sprowadzamy, są pełni entuzjazmu i chcą doprowadzić do rozkwitu naszego centrum” — mówi Linda Brewster.

„Za każdym razem, kiedy mijam nową osobę, staram się okazywać optymizm. Jestem przedstawicielką tej firmy i chcę, aby ludzie lubili pracę tutaj i podchodzili do niej z pasją” — dodaje.

Imię i nazwisko: Linda Brewster
Wykształcenie: Ferris State College, Big Rapids, MI Studied Business, Murfreesboro Technical School, Murfreesboro, TN. Studiowała biznes i księgowość
Stanowisko: Shipping and Export Coordinator
Organizacja: Volvo Group North America
Lokalizacja: Byhalia, USA

Informacje pokrewne

Zbliża się wielki start elektromobilności

Dział ds. elektrycznego układu napędowego w CampX pracuje nad zastąpieniem silnika spalinowego elektrycznym i jednostką sterującą, a Grupa Volvo osiągnęła pozom umożliwiający rozpoczęcie w najbliższych latach wielkoskalowej produkcji pojazdów ...

„Akumulatory są niezwykle intrygujące”

Jeśli uważasz, że akumulatory do pojazdów elektrycznych są podobne do tych w elektrycznych urządzeniach gospodarstwa domowego, telefonie komórkowym, a nawet do akumulatora rozruchowego w tradycyjnym samochodzie z silnikiem benzynowym lub ...

Określenie potrzeb klienta

Inżynierowie dobrze sobie radzą z wymyślaniem innowacji technicznych. Jednak do naprawdę przełomowych pomysłów rozwiązujących problemy użytkowników sama technologia to za mało. Właśnie tutaj pojawia się myślenie projektowe. Poznaj Bleranda ...