Mattias jest naprawdę zadowolony, że aplikował do Volvo Group

Kiedy w ubiegłym roku ogłoszono nabór na stanowisko Feature Specialist Aerodynamics, dla Mattiasa Hejdestena oczywiste było, że będzie się o nie starać. Od 13 lat pracował w tym samym zespole Volvo Cars i potrzebował nowego wyzwania.

Mattias Hejdesten

„Jestem naprawdę zadowolony, że zdecydowałem się na ten krok. Volvo Group, podobnie jak Volvo Cars, jest atrakcyjną firmą opartą na właściwych wartościach i wyznaczającą sobie ambitne cele. Zostałem ciepło przyjęty, a opiekujący się mną menedżer znakomicie mnie wprowadził.

Jest niezwykle ważne, aby nowy członek zespołu jak najszybciej poczuł się elementem większej całości. Wzmacnia to jego zaangażowanie i zwiększa efektywność pracy.

„Moje stanowisko wiąże się z zaangażowaniem w różne projekty dotyczące produktów i metod. W efekcie w krótkim czasie nawiązałem wiele ważnych kontaktów z zainteresowanymi podmiotami w organizacji.

Kieruję zespołem ludzi o fantastycznych kwalifikacjach, a moim zadaniem jest dostarczanie inspiracji i wyznaczanie kierunku naszej pracy. Budowanie zespołu i informacje zwrotne są dla mnie ważne i naprawdę widzę, że Volvo Group daje mi możliwości ciągłego rozwoju jako lidera.

„Kiedy objąłem tę pracę, uzyskałem tytuł Engineering Feature Specialist & Global Expertise Team Leader — Aerodynamics

and Soiling. „Związane z nim obowiązki obejmują kierowanie siecią naszego obszaru w dziedzinie tworzenia wizji i długoterminowych planów rozwoju wiedzy i technologii, abyśmy mogli pracować proaktywnie, poprawiać jakość i skracać czasy dostarczania produktów na rynek”.

Chcesz dołączyć do któregoś z naszych zespołów? Przeczytaj więcej na naszej stronie kariery.

Informacje pokrewne

Zbliża się wielki start elektromobilności

Dział ds. elektrycznego układu napędowego w CampX pracuje nad zastąpieniem silnika spalinowego elektrycznym i jednostką sterującą, a Grupa Volvo osiągnęła pozom umożliwiający rozpoczęcie w najbliższych latach wielkoskalowej produkcji pojazdów ...

„Akumulatory są niezwykle intrygujące”

Jeśli uważasz, że akumulatory do pojazdów elektrycznych są podobne do tych w elektrycznych urządzeniach gospodarstwa domowego, telefonie komórkowym, a nawet do akumulatora rozruchowego w tradycyjnym samochodzie z silnikiem benzynowym lub ...

Określenie potrzeb klienta

Inżynierowie dobrze sobie radzą z wymyślaniem innowacji technicznych. Jednak do naprawdę przełomowych pomysłów rozwiązujących problemy użytkowników sama technologia to za mało. Właśnie tutaj pojawia się myślenie projektowe. Poznaj Bleranda ...