Specjalista ds. Wsparcia Biznesu w Zakresie Systemu Atlas

Dział Wsparcia Procesu Zarządzania Transportem jest częścią Group Truck Operations w Volvo Group.
We Wrocławiu zajmuje się wsparciem użytkowników systemu logistycznego Atlas z krajów leżących w obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Do głównych zadań zespołu należy kontrolowanie oraz zapewnienie poprawnej organizacji transportu materiału produkcyjnego do wszystkich fabryk regionu EMEA. Jest to jedyna jednostka w Europie, dedykowany do wsparcia w zakresie wewnętrznego systemu Atlas.
Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Biznesu w Zakresie Systemu Atlas, który wspomoże działania zespołu.
Zakres obowiązków:
• Zapewnianie poprawnego użycia systemu transportowo-logistycznego Atlas
• Wsparcie użytkowników systemu, jako pierwsza linia kontaktu i rozwiązywanie problemów przez nich zgłaszanych
• Monitorowanie i raportowanie wszelkich nieprawidłowości systemowych
• Zapewnienie poprawnego funkcjonowania procesu zamawiania i monitorowania transportu materiału produkcyjnego
• Współpraca z innymi zespołami w Europie i Stanach Zjednoczonych administrującymi systemem Atlas
Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
• Dobra znajomość narzędzi MS Office (w szczególności MS Excel)
• Wielozadaniowość
• Zdolność szybkiego uczenia się i poznawania nowych systemów
• Gotowość do podjęcia pracy w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym
• Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
Mile widziane:
• Dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
• Dobra znajomość zagadnień logistycznych oraz podstaw działania Volvo Group Business
Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas określony
• Komfortowe warunki pracy
• Prywatną opiekę medyczną
• Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora
• Przyjazne miejsce pracy: nowoczesny campus wraz z placówką medyczną, restauracją, terenami rekreacyjnymi (boiska sportowe i korty tenisowe)
Pracujemy z pasją, energią i szacunkiem dla człowieka!

O nas

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Group Trucks Operations obejmuje całą produkcję silników i skrzyń biegów Grupy, a także całą produkcję samochodów ciężarowych Volvo, Renault i Mack. Organizacja jest odpowiedzialna za dostawy części zamiennych do klientów Grupy, a także za projektowanie, działania logistyczne, w tym optymalizowanie ich, oraz za łańcuch dostaw dla wszystkich marek, zakładów produkcyjnych i centr dystrybucyjnych tam, gdzie działa Volvo Group. W Volvo Group Trucks Operations będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów pracujących z oddaniem, darzących się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzących do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Chcemy Cię poznać

Proces aplikacji

Zaaplikuj

Po złożeniu podania otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Później będziesz mieć możliwość zaktualizowania swojego profilu osobistego.

Rozmowa

Jeśli zakwalifikujemy Cię do rozmowy, skontaktujemy się z Tobą, podając informacje na temat następujących etapów procesu: druga rozmowa, ocena i referencje.

Wybór

Wszyscy kandydaci zostaną powiadomieni, gdy na stanowisko zostanie wybrany ostateczny kandydat. Możesz zaznaczyć, że Twoje dane mają pozostać w naszej bazie danych i uaktywnić wyszukiwanie innych stanowisk zgodnych z Twoim profilem.

Wprowadzenie

Gdy rozpocznie się okres Twojego zatrudnienia, zostanie Ci zapewnione wprowadzenie, dzięki któremu szybko staniesz się członkiem zespołu i zaczniesz pracę w najlepszy możliwy sposób.

Referencje